Привітання з ювілеєм підприємства

...

Шановний (Ім'я). Хочу побажати Вашому підприємству / фірмі подальшого процвітання та стабільності. Вам і Вашим колегам - здоров'я, сил та завзяття у роботі. Наш колектив незмінно буде надійним і дружнім партнером Вашої фірмі. Вітаємо!

Коли справляють день народження дитини, завжди вітають його батьків. Тому, вітаючи нашу фірму з днем ​​народження, не можна не привітати її батьків, тобто її прекрасний колектив, тобто - всіх нас ... Успіхів нам і нашому дітищу, довгих років життя йому і нам!

Вітаємо нашу фірму, її колектив, і особливо її засновників з днем ​​народження! Бажаємо процвітання та успіхів у бізнесі!

Що таке фірма? Фірма - це люди, це співробітники, це все ми ... А день народження фірми - це чергова річниця нашої спільної роботи, нашого самовідданої праці в одному напрямку! Тому привітаємо насамперед себе і, звичайно, нашого директора, який зумів зібрати такий чудовий колектив! З днем ​​народження нас!

Вітаю всіх співробітників організації / фірми (Назва фірми). Сьогодні у вашої фірми / організації День народження! За невеликий період часу існування на споживчому ринку, ваша фірма змогла зарекомендувати себе з хорошого боку, і досягти лідируючої позиції в продажу товарів. Я бажаю вашій організації / фірмі не зупинятися на досягнутому, а продовжувати завойовувати нові ринки, радувати нас новою продукцією. Успіхів вам у досягненні нових ринкових висот!

Фірмі вашої рівно рік.
Ви ідеям дали хід
І зуміли розкрутитися,
Без реклами засвітитися.

Вас визнали. До вас йдуть.
Вас справи великі чекають.
Нам приємно вітати,
Хто красиво зміг почати

Справа клопітка, але
Вам з ним впоратися дано!
Рік пройшов - у вас успіх.
Процвітайте без перешкод!

Як приємно вітати з днем ​​народження фірму, яка зайнята таким хорошим, таким потрібним, таким корисним, таким непростою справою. Особливо - у такий важкий час. Побажаємо нашій фірмі, тобто всім нам, її співробітникам, щоб ніякі кризи чи інші перипетії долі більше не турбували нас і не відволікали від такого хорошого, такого потрібного, такого корисного і такого непростого справи.

Дорогий (Ім'я), з величезним задоволенням і від усього серця вітаємо Вашу організацію і всіх її співробітників з славним святом - **-річчям з дня заснування. Ми добре знаємо, що престиж фірми і значення того, що вона виробляє, далеко не завжди визначається їх розмірами і обсягом фондів. Невеликі організації можуть зберігати великі традиції вітчизняного виробництва і, спираючись на них, сприяти розвитку галузі досить плідно, ефективно і цілеспрямовано. Яскравий приклад цього - діяльність Вашої фірми, потужного промислового вузла в маленькому російською місті.
Ми раді за Вас, пишаємося Вами, бажаємо всякого щонайможливої ​​процвітання та успіху в благий, безкорисливої ​​і самовідданої Вашій роботі!

Нам нарікати на біди не дано ...
За буденну всякої метушні
Минуло десятиліття одне,
А хочеться назвати його - епохою.
І жити Вам надалі, свій спільний дім люблячи,
Щоб Ви не є вважали тягарем цієї ношею!
І подивіться самі на себе -
Які всі красиві, хороші!

Сьогодні фірмі (Назва фірмі) виповнюється ** років! Скільки труднощів і перешкод пройшли співробітники цієї організації, щоб домогтися таких успіхів і висот. І я хочу побажати, щоб ви не зупинялися на досягнутому - скоряйте нові вершини, завойовуйте любов споживачів! Легкого і цікавого вам дороги!

 

...