Сценарій випускного вечора

...

Випускний вечір з різними конкурсами для випускників, батьків та вчителів, з танцями, з промовою класного керівника. Свято, присвячений початку нового дорослого життя випускників.

Ведучий: Шановні Випускники, Батьки і Вчителя! Вітаю Вас на важливі події цього року - Випускному балу! Сьогоднішнє свято - це переломний момент у житті наших чудових, таких гарних і молодих випускників! Всі іспити здані, золота шкільна пора позаду, а попереду вступ до ВНЗ, студентство і така цікава доросле життя. Так давайте ж піднімемо келихи за винуватців сьогоднішнього торжества, за перший крок в їх нове доросле життя!

Ведучий: Життя схоже на будівництво будинку. Фундамент вашого життя, дорогі випускники, будували спочатку батьки, які намагались виховувати вас правильно, потім вихователі в дитячому садку, потім вчителі у школі. Тепер, фундамент збудований, далі починається доросле життя з дорослими рішеннями. Те, який шлях ви виберете зараз, залежить все ваше життя. Єдине, про що вам не варто забувати - це те, що при будь-яких проблемах і промахах у вас є батьки, які завжди вас підтримають, завжди будуть поруч, завжди допоможуть порадою. Тому перший танець присвячується батькам і дітям - тата запрошують дочок, синів запрошують мам!

(Грає музика, всі танцюють)

Ведучий: А тепер надамо слово вашому класному керівникові, людині, який переживав за вас всі роки вашої навчальної життя, і який буде чекати вас щороку на зустріч випускників. (ІС класного керівника) - вам слово!

(Тост від класного керівника)

Ведучий: Звичайно, (ІС класного керівника) запам'ятає кожного зі своїх учнів на все життя. І, напевно, кожному з вас, випускники, є, що сказати на прощання. Давайте всі ваші побажання, спогади про шкільні роки запишемо в книгу вашого класного керівника. І, коли ви будете приходити в школу на зустріч випускників, цю книгу можна буде доповнювати вашими досягненнями, фотографіями і тому подібним.

(Випускникам видається блокнот в товстій обкладинці, в якому кожен пише те, що вважає за потрібне; потім блокнот віддається класному керівнику)

Ведучий: Ну а тепер, пропоную провести конкурс ваших нарядів. Для початку, виберемо «Найбільш Блискучий наряд»! Хто претендує на це звання, прошу на сцену!

(Вибирається самий блискучий наряд, переможцю вручається медаль)

Ведучий: А тепер виберемо «Самое Довге плаття»! Дівчата, прошу на сцену!

(Вибирається найдовшу сукню, вручається медаль)

Ведучий: Далі будемо вибирати самого ошатного чоловіка! Випускники, тата і вчителі - всі на сцену!

(Вибирається самий ошатний, переможцю вручається медаль)

Ведучий: Тепер давайте виберемо найоригінальнішу зачіску! Дівчата, мами і вчителі - прошу на сцену.

(Вибирається найоригінальніша зачіска, переможниці вручається медаль)

Ведучий: Ну і на завершення нашого вечора хотілося б дізнатися, хто кому ким запам'ятався.

(Всім випускникам видається аркуш паперу і ручка)

Ведучий: Кожен з вас, дорогі випускники, повинен написати на аркуші паперу веселу абревіатуру до сусіда зліва. Наприклад, якщо вам запам'ятався сусід тим, що постійно запізнювався на уроки, можна назвати його «Вічно спізнюється учень» (ВЗУ). Не забудьте підписати ПІБ того, кому ви придумали абревіатуру. Той, хто придумає найдовшу, найцікавішу і найоригінальнішу абревіатуру, отримає приз. А всі інші будуть віддані класному керівнику - на пам'ять про всіх вас!

(На завдання дається 10-15 хвилин, потім кожен випускник читає те, що він написав; вибирається найкраща абревіатура, вручається приз)

Ведучий: Дорогі випускники! У мене залишився один-єдиний подарунок. Щоб визначити, хто його гідний більше за інших, ми зараз перевіримо, наскільки ви готові до дорослого життя - давайте допоможемо забратися! Беремо колючі предмети, лопає кульки і збираємо їх! У кого лопнули кульок виявиться більше - тому й дістанеться приз!

(Випускники лопають кульки і збирають обривки; переможцю видається приз)

Ведучий: Дуже хочеться побажати вам щасливої ​​дорослого життя, поменше помилок і прикрощів, побільше радісних днів і позитивних моментів! Удачі вам у всіх ваших починаннях!

 

...