Сценарій «Відшукайте подарунки»

...

Сценарій свята «8 березня» для 2-3 сімейних пар з дітьми.

На вечірці, присвяченій святкуванню 8 березня, збирається компанія з 2-3 сімейних пар з дітьми. Щоб вечірка не перетворилася на звичайні застільні посиденьки, пропоную провести гру з пошуку подарунків, приготованих для жіночої половини.

1. Передбачається, що чоловіки приготували подарунки для своїх жінок (присутніх) і не подарували їх заздалегідь. Компанія різновікова: від бабусь до маленьких онучат. Заздалегідь потрібно знати, хто буде присутній, і принести всі подарунки в квартиру, де проходитиме вечірка.

2. Подарунки ховаються в якому-небудь місці квартири, куди ніхто не зможе потрапити випадково. Від дітей це місце слід приховати, щоб воно не було заздалегідь виявлено.

3. Слід придбати велику картонну коробку (наприклад, від телевізора), в якій начебто знаходяться подарунки. Накрийте коробку шматком красивою матерії.

4. Після попередньо застілля, щоб не було голодних, чоловік-ведучий оголошує, що сьогодні 8 березня і всі присутні жінки зараз отримають подарунки.

5. Усі підходять до коробки і з нетерпінням чекають. Театральним жестом провідний зриває тканина, тримає паузу, щоб цікавість досягла апогею, і відкриває коробку. На очах здивованої публіки з коробки вилітають повітряні кульки, наповнені гелієм, з довгими нитками, і злітають до стелі. Вони призначені для жінок, тому кожна повинна постаратися схопити один з кульок (кульки за кількістю жінок, дівчаток і т. д.). На кожній кульці заздалегідь маркером написано якесь жіноче якість - позитивне (наприклад: найкрасивіша, найніжніша, сама добра і т. д.)

6. Після прочитання написів на кульках, всі дивляться в коробку, а вона порожня, тільки на дні лежить конверт. Ведучий дістає конверт, розкриває його і читає: «Подарунки викрадені і знаходяться в ___ (вказати місце: права тумбочка в спальні, другий ліворуч ящик в гардеробній і т. д.)

7. Весь натовп направляється у вказане місце, а там новий конверт. Зверху на ньому написано, що вказівка ​​щодо подальших пошуків подарунків знаходиться в конверті, але його можна буде прочитати лише після виконання завдання, а якщо завдання не виконати, то подарунки просто зникнуть назавжди.

Конкурси:
1. Хто перший розповість вірш на тему весни (красиво з виразом)
2. Хто перший розповість вірш про маму.
3. Хто перший відгадає загадку, теж на тему весни, мами, бабусі і т. д.
4. Хто перший заспіває пісеньку про маму.
5. Конкурс для тат: у двох тазиках знаходяться по 10 пар шкарпеток (обов'язково різних), але вони перемішані. Хто швидше правильно підбере пари, той і виграв. (Тазик і шкарпеток може бути більше, наприклад, за кількістю пап).
6. Конкурс для мам: мами ловлять рибки магнітними вудками - хто швидше зловить всіх рибок (вудки і рибки отримуються наперед за кількістю мам).
7. Конкурс для дітей: хто далі виплюне пустушку (пустушки за кількістю дітей).
8. Ділимося на дві команди. Одна команда варить суп, інша компот: називаються овочі (фрукти) по черзі. Виграє команда, яка назве більше компонентів.
9. Обов'язковий для всіх: в мішечку або пластиковому відерці знаходяться записки (за кількістю присутніх), в яких написані завдання, хто яке витягнув, повинен виконати (по типу фантів), наприклад: прокукарекать 5 разів, пролізти під стільцем, пострибати на одній ніжці 10 разів , зобразити папугу, ворону (на що вистачить фантазії і з урахуванням віку та особливостей присутніх).

Конверти за кількістю конкурсів, всі знаходяться в різних місцях, на кожному - завдання, а всередині - записка із зазначенням місця, де начебто зберігаються подарунки, і тільки останній конверт вкаже дійсне місцезнаходження захованих подарунків.

Так як в кожному конкурсі буде свій переможець, можна заздалегідь підготувати спеціальні медальки (вирізані з кольорового паперу квіточки, кружечки, зірочки, просто картинки - за кількістю конкурсів + всій перемогла команді у конкурсі № 8), які за допомогою англійських шпильок будуть кріпитися на груди переможця, щоб всі бачили, у кого скільки очок. У самому кінці свята, коли подарунки вже знайдені, ведучий підводить підсумки, за кількістю медальок на грудях визначає перші три місця і нагороджує їх заздалегідь заготовленими подаруночки (невеликими іграшками).

 

...