Конкурси для вечірок

...

Любителі відтягнутися по повній безсумнівно оцінять цікаві конкурси, представлені на нашому сайті. Такі розваги прикрасять собою будь-яку вечірку і додадуть їй справжнього драйву!

Збий кеглі
Даний конкурс є своєрідною імітацією боулінгу. В одному кінці залу виставляються пластмасові пляшки, які будуть служити кеглями. Учасникам конкурсу видається по м'ячу. Вони по черзі намагаються збити кеглі. Той гравець, який збиває більша кількість кегель, і буде переможцем.

Жіночий витонченість
Для участі у конкурсі запрошуються дві дівчини. Їм вручають банани і миску з морозивом. Завдання кожної з дівчат - з'їсти морозиво бананом. Однак при цьому не варто поспішати, адже в конкурсі головне артистичність. При визначенні переможниці ведучий звертається до гостей, які голосуванням обирають найкращу дівчину.

Зниклі предмети
Спочатку вечірки ведучий зустрічає гостей і непомітно для них самих прикріплює на їх одяг якийсь маленький предмет. Звичайно, прикріпити його варто так, щоб не пошкодити одяг. У середині вечірки ведучий просить гостей відшукати ці речі, повідомивши всіх про те, що ховав дані речі прямо на виїзді.

Стриптиз
По залу розставляються стільці. Для участі в конкурсі запрошується кілька людей. Ведучий включає музику, і учасники починають танцювати навколо стільців. Коли музика перемикається, учасники повинні почати роздягатися. Потім за сигналом вони повинні швидко одягнутися. Той, хто встигне одягтися і не переплутає свій одяг з одягом сусіда, той і виграв.

Вузька стежка
На підлогу кладеться вузька дошка. Для участі в конкурсі запрошується якомога більшу кількість людей. Кожному з них пропонується пройти по вузькій дошці. При цьому суть полягає в тому, щоб жодного разу не заступити за край дошки.
Особливо цікаво спостерігати за жінками на високих підборах і за чоловіками, які вже напідпитку.

Підключи фантазію
Для проходження конкурсу необхідно запросити людей, що володіють почуттям гумору і розвиненою фантазією. Ведучий буде придумувати для учасників самі незвичайні завдання, але гравці повинні самі визначити, яким чином вони будуть проходити ці завдання. Наприклад, ведучий говорить «необхідно пробігти квадратом». Це не означає, що потрібно бігати по квадрату, а значить, що потрібно пробігти так, як зробив би це квадрат.

Лети, денюжка!
Кожному учаснику конкурсу видається за грошовій купюрі. За сигналом ведучого учасники підкидають купюри вгору і починають на них дути, щоб вони летіли вперед і не падали на підлогу. Але якщо все-таки купюра впала, не варто впадати у відчай, адже можна опуститися на коліна і продовжити на неї дути, щоб вона у свою чергу рухалася вперед.
Учасник, купюра якого просунеться якнайдалі, виграє.

Пляшка
У центр залу ставиться пляшка. Гравці шикуються в дві команди. Кожному гравцеві привласнюється свій номер. Коли ведучий вигукує один із номерів, то гравець, якому цей номер належить, повинен побігти за пляшкою і взяти її в руки. Виграє та команда, гравці якої зібрали більшу кількість пляшок.

Передбачення
По центру залу ставлять невелике кімнатне деревце, бажано з розлогими гілками. По всьому дереву розвішені листочки, на зворотному боці яких написані бажання. Кожному з учасників по черзі зав'язують очі і просять зняти один з листочків.
Після цього гравець повинен виконати те бажання, яке було написано в листку.

Баба Яга
Гравці діляться на дві команди і шикуються в шеренги. Гравцям, що стоять у своїх шеренгах першими, вручається швабра й відро. Швабру необхідно взяти в праву руку, ногу всунути у відро і притримувати його лівою рукою. У такому стані гравець повинен пробігти намічену дистанцію, а потім передати своє спорядження наступного.
Виграє та команда, гравці якої швидше впораються із завданням.

 

...