Сценарій дня народження для дітей «Подорож із Клоуном Тяпой!»

...

Сценарій проведення Дня народження для дітей середнього віку. Головний герой - ведучий Клоун Тяпа. Діти відправляються в країну пригод, де беруть участь у різноманітних конкурсах та іграх.

Ведучий (Тяпа):
Привіт всім, друзі!
Вас всіх вітаю сьогодні Я!
Мене звуть Клоун Тяпа,
І я зовсім не тюхтій.

А як звуть Вас, мої милі, чарівні і забавні дітлахи? Давайте познайомимося ближче: я кидаю кожному в руки м'ячик, а ви повинні спіймати його, назвавши своє ім'я в ласкавою формі.

1. Гра «Знайомство»
Ведучий (Тяпа): З усіма познайомилися, але одного я не зрозумію, хто ж з вас є головним винуватцем сьогоднішнього торжества?
(Діти відповідають)

Ведучий (Тяпа) (звертається до іменинника): Скажи, будь ласка, а яку пісню ти вважаєш найбільш-найулюбленішою?

(Іменинник відповідає)

Ведучий (Тяпа): От і добре! А давайте почнемо наше свято з хороводу. Запрошую всіх гостей стати в коло і заспівати для нашого іменинника його улюблену пісню!

2. Святковий хоровод
(Всі гості виконують пісню, яку назвав іменинник)

Ведучий (Тяпа):
Настав день Рожденье!
Сьогодні свято, угощенья
Є цукерки, є печиво!
Але не вистачає привітань.

І зараз ми це виправимо. Кожна людина (по колу) зараз побажає щось хороше нашому улюбленому імениннику в цей прекрасний день!

3. Вітання від друзів
Ведучий (Тяпа): Скажіть, хлопці, а Ви любите подорожувати?

(Діти відповідають)

Ведучий (Тяпа): Тоді пропоную всім відправитися в прекрасну казкову країну, де Вас чекають веселі пригоди. А вирушимо ми туди на спеціальному транспорті - на повітряній кулі! (Всі учасники свята отримують повітряні кулі). Хто першим надує куля, той першим і потрапить в чарівну країну. Єдина умова: потрібно стежити за тим, щоб куля не луснув. Отже, полетіли!

4. Конкурс з кулями: хто швидше надує його!
Ведучий (Тяпа): Ось ми і потрапили з Вами на острів казкових пригод. Першим дістався .... (Ім'я). Давайте йому дружно поплескаємо! Прийшов час прийняти участь в забавних пригодах! Скажіть, а ви вмієте малювати? А портрет іменинника нашого зумієте намалювати?

(Діти відповідають)

Ведучий (Тяпа): Зараз ми це і перевіримо. Попрошу всіх гостей чудесного острова розділитися на 2 команди. Кожен гравець дістає з чарівного мішка напис, на якій написано, що повинен намалювати саме він: ніс, очі, рот, волосся і т. д.
(Ведучий показує підготовлений заздалегідь ватман і маркери.).

Ведучий (Тяпа): У кожної команди однакові листочки. Але в якому порядку Ви їх витягнете - залежить тільки від Вас. Отже, юні художники, давайте скоріше малювати Винуватця нашого торжества!

5. Командний конкурс «Портрет іменинника»
Ведучий (Тяпа): Так, бачу, що у нас сьогодні зібралися справжні художники! Але іменинник визначить, який же портрет виявився більш красивим і реалістичним!
А ми з Вами, дорогі хлопці, продовжуємо грати. Нагадайте, будь ласка, клоуни Тяпе: на чому Ви діставалися в цю чарівну країну пригод? Правильно, на повітряних кулях! Якраз вони нам зараз і знадобляться! Пропоную всім взяти участь у конкурсі «Стримай м'ячик»

6. Конкурс «Стримай повітряна кулька у повітрі»
Ведучий (Тяпа): Завдання кожного учасника - утримати як можна довше в повітрі кульку без допомоги рук. Можна допомагати носиками, лобику, головою, але тільки не руками. Хто першим упустить кулю на підлогу, той виходить з гри. Переможе найспритніший і самий винахідливий! Отже, всім бажаю удачі, особливо нашому імениннику!

Ведучий (Тяпа): Молодці! А зараз давайте подаруємо нашому імениннику виконання пісень зі словами «День народження». Кожен по черзі співає нашу винуватцеві торжества куплет з будь-якої пісні про день народження.

7. Пісенне асорті.
Ведучий (Тяпа): Ну що ж, друзі, прийшла пора повертатися додому з цієї незвичайної країни пригод. Беріть свій повітряний транспорт (знайомі всім кульки), і по моїй команді тріскати його! Цей салют з повітряних кульок присвячується нашому імениннику! Зі святом тебе ще раз!

8. Салют з повітряних куль

 

...