Прикольні тости за чоловіків

...

Якщо чоловік нарікає на відсутність розуму у дружини, то можна подумати, що дружина його вибирала за красиві очі.
За вибір дружин, який не піддається жодній критиці - за мужів!

Ох, вже ці чоловіки! Покладеш збоку - дивляться телевізор, покладеш зверху - задихається, покладеш знизу - засинає, поставиш - піде. Так вип'ємо за те, що б кожен знайшов своє місце в житті!

Чоловік вибирає своїй дружині подарунок до свята. Довго не може зважитися. Нарешті продавщиця радить йому запитати у дружини, що б вона хотіла отримати в подарунок.
- Ну що ви, - зітхає чоловік, - у мене все одно немає таких грошей.
Так вип'ємо ж таки не за скромних і невимогливих жінок, і за забезпечених чоловіків!

У однієї людини було дуже негарне обличчя. Одного разу один з його друзів сказав йому жартома: «Нікому в світі я не співчуваю так, як твоїй дружині. »
- Але якби ти побачив мою дружину, то поспівчував би мені, - відповів той.
Я пропоную випити за те, що всім присутнім тут чоловікам не співчувають, а просто заздрять!

Одна галка була крупніше інших і, зневажаючи своїх побратимів, полетіла до воронам і попросила, щоб вони взяли її в свою зграю. Але вона була несхожа на них, і вони взялися клювати галку і прогнали її. Галці нічого не залишалося, як повернутися до своїх, але ті, злюбили її за пиху, теж відмовилися її прийняти. Так вип'ємо ж за любов до Батьківщині і за людей, які ніколи ні за яких обставин не йдуть на зраду.

Бажаючи отримати від дівчини неможливе, ми позбавляємося можливості отримати бажане. Справжні джентльмени не вимагають від дівчини того, чого вона не може дати. За справжніх джентльменів!

Ніхто не згадує про дружбу, якщо мова йде про любов. Дійсний джентльмен не робиться другом жінки, якщо може стати її коханцем.
За справжніх джентльменів!

Молодий солдат змочує ватку спиртом і протирає деталь приладу. У цей момент входить старшина.
- Ти що робиш?
- Чищу прилад.
- Та хто ж так чистить?! Ех, недолугий ...
Старшина бере пляшку зі спиртом, робить ковток, дихає на деталь приладу і протирає ваткою.
Так вип'ємо ж за бувалих солдатів! За їх досвід!

Дві жінки вирішили потрапити в рай. Доба йдуть, двоє, деруться по горах, пробираються крізь ліси, підходять до бурхливого потоку. За потоком - рай. Перша жінка звертається до Бога:
- Господи! Допоможи мені потрапити в рай!
Поклади через потік стільки дощечок, скільки у мого чоловіка було коханок. Бог послав одну дощечку. Жінка пішла по ній. На середині дощечка перекинулася, жінка впала у воду і потонула. Просить друга жінка:
- Господи! Допоможи!
Пошли мені через потік стільки дощечок, скільки у мого чоловіка було коханок. Перед нею з'явилося стільки дощечок, що утворилася гребля. Жінка благополучно перейшла бурхливий потік і потрапила в рай. Так вип'ємо ж за тих чоловіків, які за життя мостять своїм дружинам дорогу в рай!

Лікарі кажуть, що горілка - наш ворог. Але хіба ми, панове офіцери, коли-небудь боялися своїх ворогів? Вперед!

 

...