Тости до ювілею

...

На ювілеях я бував не раз,
І тости вимовляв вже багато разів.
Слова для кожного свої я підбирав,
Жодного разу я ще не перебрехав.
Прошу налити кришталеві келихи,
І вгору підняти їх, ніби скелі,
Тепер кришталевий дзвін почуємо,
І мій же поздравок розчуєш.
Нехай ювіляру вже завжди щастить,
Удача в будинок сама нехай приповзе.
Любов, щоб міцніла з кожним днем,
І залишалася тільки в ньому.

Ювілей порівнюють з кордоном. За спиною у людини залишаються роки - роки щастя і гіркоти, перемог і поразок, успіху і помилок. Але я піднімаю келих нема за минуле, а за майбутнє нашого ювіляра, в якому буде все, але тільки ще краще! За твої перемоги!

Ювіляр сьогодні світлий, немов промінчик золотий. Нехай негаразди і смутку не знайомляться з тобою. Будь здоров, живи красиво, нехай крокують поряд з тобою вірні друзі, удача, щастя промінчик пустотливий.

Що таке час? Ніхто не знає напевно. Тому ювілей не можна розглядати серйозно - це всього лише думка в людській свідомості, вигадка. Зате відомо напевно, що повага людина одержує не за вік, а за свої справи, думки і слова. І я радий, що можу підняти келих не просто за ювілей, а за що сидить перед нами людини. Людину з великої літери, який вчинками завоював мою повагу! За тебе, (Ім'я)!

Ювілей, це дивне свято, відлітають кудись року. Але не варто про них шкодувати, потрібно славно гуляти, пісні співати. Ми бажаємо тобі багатства, але не тільки воно в грошах. Будь багатий і здоров'ям і щастям, і нехай сил буде просто ах!

Ювіляр наш дуже милий, заводний,
Позаздрить нам кожен, що звела доля з тобою.
Нехай безбережним буде море і пестить прибій.
Будь безтурботний і, звичайно, в теж час і сильний.
Ювіляр наш дорогоцінний, ми піднімемо всі келихи,
Щоб зло, брехня, перепони тебе в житті не зустрічали.
Будь здоров, як сталь будь міцний, в життя дорогу проклади.
Ніс не вішай, що не журися, у тебе все попереду.

Відраховують дні року, ось знову ювілей, ти повні чашечки вина, нам усім зараз налий. Тебе ми будемо вітати, твій юбилейчик відзначати. Любові лебединою, сили орлиною, здоров'я як сталь і щоб вітер не ламав. Живи приспівуючи і радій днях, в яких ти найщасливішим ти став. Пливи за безбережної ти життя річці, нехай тільки лише радості чекають вдалині. А поруч фортуна нехай дзвінко крокує, коли чим допомогти вона точно вже знає. Лети над морями, горами, місяцем, і дзвінкі пісні від радості співай.

Ювілей - це особлива дата. У цей день треба не просто святкувати черговий день Народження, немає. У цей день прийнято підводити підсумок прожитого життя і намічати нові віхи в майбутньому. Так давайте піднімемо келихи за (ім'я), який так багато досяг і ще більше досягне!

Чим більше людина живе, тим мудріше стає. Адже вік - це показник досвіду, в першу чергу. Але я піднімаю келих нема за досвід і навіть не за цю дату, хоча ювілей буває не настільки часто, а за самого (Ім'я)! Я впевнений, що ми ще не раз зберемося тут, і не раз вип'ємо за твоє здоров'я! Будь щасливий!

У природі існують дерева, які за своїм унікальні. За будь-яких умовах життя (дощ, морози, посуха) вони завжди красиві і нарядні. Так і серед людей, є такі в житті яких було все: і бурі, і холоднеча, спека та урагани. Але вони залишилися красивими і чарівними. Такою людиною і є наш ювіляр. Піднімемо ж келихи за його чарівність, красу і вічно молоде серце!

 

...