Тости на 55 років

...

На деяких судинах ставлять поділ: 50, 100, 150, 200 ... Я бажаю тобі наповнити такий судину доверху прекрасним істотою - своїм життям! З ювілеєм! З 55 річчям тебе!

З наступившим тебе 55 річчям! Нехай ця серйозна і велика дата не наступить на горло твоїй пісні, не розучився тебе радіти життю і насолоджуватися кожним її днем! Від усієї душі вітаємо тебе, ювіляр!

Тобі сьогодні 55 років,
Живи, звичайно, ти вже повік.
І радуй близьких і рідних,
Всіх Любименькая своїх.
Щоб життя удачі була вже повна,
Я підніму, звичайно ж, келих вина.
Щоб постійної була радість,
І щоб життя було, як солодкість.
Я тост зараз проголошую,
І поздравок свій відправляю.

В одній державі існує легенда, що цифра 5 володіє особливою магічною силою, яка може приносити щастя, дарувати любов, зберігати здоров'я, гасити пожежі, виліковувати про хвороб ... Загалом це всемогутня цифра. А людина, якій виповнюється 55 років, може загадати у цей день 55 бажань і вони абсолютно всі здійсняться. Ти, звичайно, живеш не в тій країні і можеш не вірити в оповіді і в магію. Тому давайте вип'ємо за те, щоб тебе ніколи не покидали віра в хороше, любов близьких і надія на те, що твої 55 бажань таки безсумнівно здійсняться.

Хочу підняти склянку на честь 55 років. Ювіляр, нехай завжди світяться ваші очі, нехай навіть на самій темній дорозі було світло, щоб була мета, і ви досягали її. Адже така дата це щастя, так нехай ваше життя буде тривати ще стільки ж скільки ви, прожили. До дна!

Дві п'ятірки в цій даті, 5 і 5 чого бажати?
Значить ти у нас відмінник?
А навіщо було приховувати?
55 років ти милий, прожив на святій землі.
Так як дата відмінна, то бажаємо ми тобі.
Щоб здоров'я було на відмінно
Щоб удача лилася через край,
Наливай, улюблений наш відмінник,
Будемо відзначати твій ювілей!

Вітаємо ювіляра і побажаємо йому самого найкращого з можливого. У великій розумової науці філософії число 5 пов'язують з непередбачуваністю і ... щастям! Ну а дві п'ятірки, що знаходяться поруч, принесуть нашому імениннику подвійну радість, можливо коли він цього не чекатиме. Так вип'ємо за несподіване щастя!

Бажаємо не зменшувати з роками обороти
І йти на відпочинок не поспішати.
Вам дві п'ятірки ставимо за роботу
І десять балів - за гідності душі

 

...