Тости на весілля у віршах

...

Друзі! Як дружка і друг нареченого, я з особливим почуттям піднімаю тост за щастя молодих. Бажаю їм міцного сімейного щастя на все життя. Сподіваюся погуляти у них на срібною та золотою весіллях. Залишається і нам, його друзям, знайти наречених.
Вітер дме, вітер дме, вітер дме смугою.
Придивіться до мене, дівки, я поки що холостий!
За ваше щастя, дорогі наречений і наречена!

За тих, хто, взявши почесну турботу,
Відтепер повинен багато років поспіль
Слідкувати з желаньем, з радістю, з охотою,
Щоб був у родині підшефної мир і лад,
Щоб дружно підопічні крокували
Дорогий світлою, радісною, великий
До весілля їх срібною спочатку,
Ну, а потім - до весілля золотий!
Я п'ю, як ви помітили,
За молодих свідків!

Тост на весілля від непитущого
У будь-якому застілля, весело гуде,
Собі завжди заняття знайде
Ентузіаст, дбайливо стежить
За всіма тими, хто до дна не п'є.

Увага приємно, прямо скажемо,
Доки в ньому настирливості немає ...
Мій друг, послухай тамаду зі стажем,
Хочу я дати тобі одну пораду.

Лей, що не шкодуй - ні слів, ні жартів різних,
Та й вина, коль привід не сухою.
Але гостя поважай, І зустрічі свято
Чи не заливай «Дем'яновому юшкою».

Чужа чарка, як дружина чужа,
Чим цікавіше для тебе вона,
Тим вірогідніше це дратує
Завжди того, кому вона дана.

Ось мій келих. Не ображайся, якщо
Сьогодні порожній він - у цьому немає біди.
Ми для того за стіл сідаємо разом,
Щоб наші душі не були порожні.

Пам'ятайте: життя прожити - не поле перейти! Дорогі друзі, справжні почуття любові, боргу, поваги повинні бути збережені в найважчі моменти життя.

Я обіймаю вас по-братськи
І свій келих заздоровний п'ю
За врожай любові і ласки,
За вашу нову сім'ю!

Запитайте у різних людей, що таке шлюбний союз. Хтось скаже, що це священний обов'язок двох людей перед Богом. Хтось припустить, що це один медовий місяць, що складається з троянд, хризантем, любові і наступних за ним довгих років одноманітного існування. Хтось порадіє, що шлюб - подарунок долі, тихий острівець в жорстокому світі. Кожен з них будетправ, тому що залежить від таланту молодих, від їхньої любові, розуму і серця. Бажаємо Вам кращого шлюбу, в кращому сенсі цього слова!

Наш князеньку, наш (Ім'я нареченого), гарненький - прігоженькій. Він хоробрий і сильний, гарний і розумний. Поїхав князеньку за синє море торг торгувати, соболів закуповувати. Закупив собі Суджений-ряджений, білу лебідонька, сизу голубоньку, червону дівчину, розумну-розумну княгиня. Обличчя у неї біле, брови чорні, щоки червоні, кучері русяве. Сиділа вона у високому терему, а сидять вони за одним столом, одні страви їдять, одну мова розмовляють. Дорогий князеньку, сідай з княгиня нема з гордістю, не з пихою, бери її, щоб не каятися, жити в кохання, не маятися. Дружина від Бога створена. Люби її, як душу, тряси її, як грушу. Гірко!

У народі вважається, що чоловік голова, дружина - серце. Давайте вип'ємо за те, щоб молоді не знали ні головного, ні серцевого болю.

Пливе одна людина по морю, навколо морська гладь, сонечко світить. Але тут раптом почався шторм, накотили хвилі, людині стало страшно і не по собі. Захотілося тепла і затишку, тихої гавані, де все спокійно. Хочу підняти свій келих за сімейне вогнище - цю світлу і теплу гавань, де тебе завжди чекають. Нехай нова сім'я завжди обходить шторми. Вдалого і довгого плавання! Гірко!

Наш (Ім'я нареченого), наш зайченя біленький, горностаюшка резвенько, ясний сокіл, по лісу полював, по кусточком поглядав, по хащах доглядай і впіймав сіру кунічку дорогу, перепілочка, білу лебідонька. Побажаємо ясному соколу і білої лебідоньки міцне гніздечко звити, дітей ростити, щасливо поживати і добра наживати. Та й підсолодити нам гірке вино. Гірко!

 

...