Смішні тости на ювілей

...

Вдячний вам, гості дорогі, що ви сьогодні прийшли на мій ювілей. Я побачив тут друзів, які були зі мною. Почув приємні, добрі слова на мою адресу. Сподіваюся, хоч якоюсь мірою я їх заслужив. Мені все бажали здоров'я, так що бути хворим я тепер просто не маю права. І, користуючись нагодою, я запрошую всіх вас на мій наступний ювілей. Спасибі вам. І давайте вип'ємо!

Людям мистецтва призначено Богом доносити до нас злети людської душі та збагачувати нашу духовність. Я хочу від усього серця висловити ювілярові своє захоплення і вдячність за його талант. Піднімемо келихи і вип'ємо за його здоров'я!

З ювілеєм вітаємо
І від усієї душі бажаємо
До ста років не старіти,
Всім на світі подобатися,
Щоб діти були щасливі,
А онуки всі щасливі,
Ну а правнуки гожі -
На прабабусю схожі!

Дорогою ювіляр! Нехай ваше життя буде безхмарним, як небо над пустелею, повної, як глечик хлібосольного кавказця, довгої та цікавої, як Чумацький Шлях і серіал «Санта-Барбара». І нехай завжди світяться щастям ваші очі, як полярне сяйво над полюсом! Вип'ємо за це!

«Хороша дружина - це щастя і довголіття чоловіка», - йдеться в російському прислів'ї. У мене гарна дружина, і я щасливий! Дозволь улюблена, побажати тобі на твій ювілей:
Щоб в твоїх очах світилася радість, щоб співали птахи для тебе.
Довгих років тобі дорога! Щастя і відчуття польоту над буденністю! За тебе!

Гете мудро зауважив: «Вчаться тільки від людини, якого люблять». Я обожнюю свою дружину. Кращі роки мого життя я провів з нею, навчаючись щирості, доброті і спокою.
І в цей прекрасний день твого ювілею я хочу побажати тобі, кохана, прекрасних сходів сонця, схожих на твою красу, і щоб троянди, але без шипів, встеляли твій життєвий шлях.
За тебе!

Є така санскрітскій молитва: «Дайте мені безтурботність, щоб прийняти неминуче. Сміливість, щоб змінити те, що може бути змінено. І мудрість, щоб знати цю різницю! ... »Я п'ю за мудрість нашої дорогої ювілярки, яка з піднятою головою йде по життю, залишаючи позаду себе добрі справи. Вона крокує з піднятою головою не з гордості, а через усвідомлення правоти тієї справи, якій служить. Здоров'я і щастя, дорога наша (ім'я)! За твою мудрість!

Китайська мудрість говорить найбільшу правду про те, що мудра людина представляється в трьох змінюються видах:
Коли на нього дивишся здалеку, він здається важливим і суворим;
Коли наблизишся до нього, то бачиш, що він ніжний і привітний;
Коли чуєш його слова - він представляється суворим і жорстким.

Шановний (ім'я), наш чудовий директор, безумовно мудра людина. Здалеку він здається суворим, а прийди до нього зі своїми проблемами, він зустріне привітно і допоможе, але і зажадати він може.
Вип'ємо за здоров'я нашого шановного ювіляра!

Дорогу, улюблену матусю,
З ювілеєм привітати поспішаю!
У цей день я готовий під тальяночку
Заспівати про те, що я в серці ношу!
Я пребагато тобі вдячний,
Всі турботи і все для мене,
І за те, що тобою подарований.
Цілий світ під назвою Земля!
На століття я тобі побажаю,
З кожним днем ​​бути красивіше, добріші!
Я губами до рук припадаю,
Обіймаю, цілую, поважаю.

Іспанці люблять бажати своїм друзям і родичам в день народження доброго здоров'я, великої любові, прекрасних жінок, а головне - довголіття, щоб встигнути всім цим насолодитися. Побажаємо сьогодні і ми нашому імениннику того ж!

 

...