Красиві тости

...

Що таке алмаз? Безбарвний камінь, який стає діамантом лише в контакті з іншим алмазом. Людину можна порівняти з алмазом: він починає виблискувати, як діамант, в контакті з іншими людьми, коли розкриваються його кращі риси. Так вип'ємо ж за нас, взаємно контактують!

Хороший друг, як вітер: приносить щастя і радість, забирає горе і біду.
Так давайте вип'ємо за те, щоб навколо нас завжди було вітряно!

Самий бездонний вир, в якому чоловіки тонуть, тонуть невідворотно - це очі коханої.
Найстрашніша пожежа, в якому чоловіки згорають дотла - це пристрасть жінки.
Сама велика і міцна стіна, об яку розбивається чоловіча суворість, - це жіноча ніжність.
Так нехай на вашому шляху після важкого робочого дня зустрічаються тільки такі прекрасні созданья, в очах яких можна потонути, згоріти від пристрасті і розбитися вщент від ніжності.

Вип'ємо за працю, який зробив з мавпи людину, а також за те, щоб деякі результати цієї праці не перетворили людину назад до мавпу!

Жінка, яка думає, що може обійтися без чоловіка, сильно помиляється. Але чоловік, який думає, що жінка не може обійтися без нього, помиляється ще більше. Вся наша біда в тому, що ми не можемо бути одні.
За наше щастя, що полягає в тому, що ми не вміємо бути одні!

Математику поставили запитання: «Що таке життя?» Він відповів: «Це довге множення дрібниць, що діляться на дрібні радості і печалі». Нехай ж дрібні радості частіше переростають у великі!

Люди приховують три речі: брак розуму, надлишок грошей і камінь за пазухою. Оскільки у мене немає ні першого, ні другого, ні третього, а без них людина відчуває себе незатишно, я п'ю за кілька трансформовані версії - недолік каменів у вказаному просторі, надлишок розуму і гроші за пазухою!

Контакти в житті бувають різні - дружні, любовні, ділові, культурні, сексуальні. Вип'ємо за всі приємні контакти в нашому житті!

Що робить суддя в кінці матчу на рингу? Піднімає руку переміг боксера, і той, весь побитий, пом'ятий, в синцях, торжествує і радіє. Увійдемо в його роль і, пом'яті та побиті нашої складним життям, тріумфуючи, піднімемо чарки за наші перемоги, минулі та майбутні!

... Вік живи - вік учись! І ти нарешті досягнеш того, що, подібно мудреця, будеш мати право сказати, що нічого не знаєш ...
Так вип'ємо за мудрість!

 

...