Найкрасивіші тости

...

Китайський мудрець Сюй Сюемо писав: «Багатство і знатність не біжать за піднесеним чоловіком, бо він сам не біжить за ними. Удача і слава неодмінно прийдуть до людей цілеспрямованим, тому що ті б'ються за них, немов воїни, притиснуті до річки ».
Панове! Вип'ємо за нашу цілеспрямованість!

Геніальність - це незвичайний дар витривалості.
За нашу витривалість, що доходить до геніальності!

Прекрасно, коли нас спалює вогонь життя, наші амбіції, жага кохання. Чудово, коли омани йдуть і в душі запанують спокій і тиха радість. За вміння радіти життю в її відвертих і її спокійною озерної тиші!

Як казав німецький філософ Артур Шопенгауер: «Здоровий жебрак щасливіший хворого короля». Піднімемо келихи за наше здоров'я!

Таланти бувають різні. Є талант артиста, співака, художника, поета, кравця ... А є талант гостинності, спілкування, розваги. Ось саме за цей талант господаря будинку, так що радує нас, я від усього серця піднімаю келих!

Арабське прислів'я говорить: «Вчений на своїй батьківщині - золото, в шахті приховане".
Так вип'ємо ж за те, щоб нас з вами якомога раніше витягли на поверхню!

Є близькі друзі, є не дуже близькі. Є приятелі, є просто знайомі і взагалі не знайомі ...
Давайте ж вип'ємо за те, щоб близькі були завжди близько, приятелі були завжди приємні, просто знайомі ставали приятелями і друзями, а незнайомі були, принаймні, ввічливими та доброзичливими!

Сліпому здається, що його не бачать, глухому здається, що його не чують, егоїсту здається, що його ніхто не любить. За нашого чудового директора! Він у всіх у нас на слуху, на виду і в серці!

Деякі люди на зразок живуть - ходять, їдять, п'ють, сплять, навіть в лазні паряться, а тільки не живуть ... їй-богу! Так за те, щоб жити по-справжньому в цій короткій, короткою, але прекрасної життя! Життя прекрасне, відкиньте сумніви! П'ємо за нас і за радість миті!

Я не сумніваюся, що ділові люди - це «стовпи» будь-якого нормального суспільства, які забезпечують стабільність, його процвітання і його стійкість. Вип'ємо за здоров'я ділових людей, за нас!

 

...