Весільні тости за батьків

...

- Білл, мій батько дуже розташований до тебе.
- Серйозно, Віка?
- Так. Коли я сказала йому, що ти будеш у нас сьогодні, він перезарядив всі свої патрони: вийняв кулі і замінив їх дробом. Мій тост - за батька нареченої, який так любить дочка, що готовий захищати її зі зброєю в руках!

Таких хвилин забути не можна,
Урочистих і напружених.
Слова вітання друзів -
Батькам молодят.
Як нелегко, дізнається кожен,
Як радісно ростити дітей!
Мій тост ще - і теж важливий: «За їх батьків і матерів! »

Молода дружина каже чоловікові:
- Дорогий, мені так важко відмовитися від своїх дівочих звичок.
- І не треба, люба, продовжуй брати гроші у свого татуся, як ніби нічого не сталося. Мій тост - за батька нареченої!

Тепер піднімемо келихи за здоров'я батьків нареченого - новоспечених свекра і свекрухи - і подякуємо їм за те, що виростили такого молодця, сокола ясного, прекрасного. Хоча і живе образ злої свекрухи, але добрі погляд і серце дорогою (цмя) без сумніву перекинуть ці подання. Проголосимо їм гучну заздоровницю! Хай живуть батьки нареченого!

У цей знаменний день я хочу проголосити тост за батьків нареченої - тещу і тестя. Вони виростили білу лебідонька, розумну, красиву, веселу - любо подивитися. Недарма наш молодець так полював за нею. І хоча деякі говорять, що теща - терен в букеті шлюбу, гірка мікстура, але розумна теща як мати зятю. Побажаємо їй приносити в сім'ю дочки допомогу, доброту рада, ласку, а не розлад. За ваше здоров'я, дорогі тесть і теща.

Дорогі гості! У цей святковий і радісний день необхідно підняти келихи з любов'ю і повагою до тих, хто, якщо можна так сказати, винен у винності винуватців сьогоднішнього торжества - я маю на увазі шановних батьків нашої милої нареченої.
Подивіться, різні відчуття борються в їх серцях. Їхні обличчя то сумні при думці про майбутню розлуку, то радісні побачивши щастя їх дорогоцінної дитини.
Дорогі батьки нареченої, женіть геть сумні думки, радійте щастю молодят, адже сьогодні ви купуєте ще й сина.
Так піднімемо ж келихи за здоров'я і довголіття батьків нареченої!

- Ти просив у мого тата дозволу на наш шлюб?
- Так. Я подзвонив йому по телефону, і він відповів: «Не знаю, хто це каже, але я не заперечую! »Вип'ємо за батьків, які цілком і повністю довіряють своїм дітям!

Прийшла пора царського синові одружуватися. Сподобалася йому дочку бідного селянина. І ось прийшли до того свати і кажуть:
- Щаслива ти людина, дочка твоя царевичу сподобалася, одружуватися він надумав, - і додали з усмішкою: - Сподіваємося, ти не відмовиш!
- Відмовтеся, - несподівано відповідає селянин. - Чи знає він яке-небудь ремесло?
- А навіщо йому ремесло, якщо він царський син? - Здивувалися свати.
- Сьогодні царський син, а завтра - свинопас ... Став царевич по майстрам ходити: хто говорить, що три роки треба, щоб справі навчитися, хто чотири. Де у царевича терпіння, коли він від любові розум втрачає. Зустрічає він раз людину, дивиться, як той швидко і вправно циновки плете. За три дні, говорить, навчу. Зрадів царевич, вступив до нього в учні і через три дні знову сватів до мужика послав.
- Тепер видам за нього дочку, - каже селянин. - Якщо загляне до них нужда, рогожу за тридцять копійок продадуть і хліба куплять - з голоду не помруть!
Так піднімемо наші келихи за мудрість батьків нареченої!

Теща - зятю:
- Кожен вечір ви розповідаєте моєму онукові казки. Не могли б ви пояснити, чому все у вас закінчується однаково: «Вони одружилися і жили щасливо і в злагоді, тому що наречена була сиротою ... »?
Так давайте вип'ємо за любов між тещею та зятем!

Молодий чоловік, який збирався пуститися в перегони зі своєю коханою, виліз по драбині і постукав у вікно її кімнати.
- Ти готова?
- Ш-ш-ш, не так голосно! - Прошепотіла вона. - Я боюся, як би батько не спіймав нас.
- Нехай це тебе не турбує, - відповів юнак, - він внизу тримає драбину. Вип'ємо за батька нареченої, який заради щастя дочки готовий піти на будь-які жертви!

 

...