Сценарій до дня закоханих «Закохані Амури»

...

Цікавий сценарій до Дня Святого Валентина для підлітків, школярів. Кількість беруть участь від 10 осіб.

Грає музика (Rihanna & Eminem - Love The Way You Lie), на сцену виходить ведучий, одягнений в костюм Амура. Зал прикрашений серцями-орігамі.

Ведучий: Сьогоднішню зустріч мені б хотілося присвятити самому прекрасному, що у нас є. Тому, що змушує жити, радіти і здійснювати божевільні вчинки. Тому про що писали великі поети і поетеси в усі часи. Так, Ви абсолютно вірно подумали, це Любов. І сьогодні самий відповідний момент для розмов про кохання, День Святого Валентина!

Ведучий: Отже, я запрошую на сцену 5 хлопчиків і 5 дівчаток. Кожен з Вас повинен дістати з двох мішечків папірець. У кого кольору половинок сердець співпадуть, стають парою.

Ведучий: Тепер, перенесемося в часи Пушкіна, коли закохані молоді люди, складали вірші і поеми, що б завоювати серце коханої. Ваше завдання за одну хвилину написати короткий вірш Вашої дамі серця про свої почуття. Як тільки Ви це зробите, ми вислухаємо Вас.

Проводиться конкурс. Грає музика.

Ведучий: Відмінно! Ось бачите, і в наш час юнаки здатні незвично розповісти про свої почуття. А тепер завдання для наших прекрасних дам. Всі ми знаємо, що у відносинах найголовніше взаєморозуміння. Дівчата, Ваше завдання пояснити за допомогою міміки і жестів, без слів фразу, яка буде написана у Вас на листочку. («Я хочу великий букет синіх троянд», «Я приготувала тобі торт у вигляді серця», «Мій тато хоче познайомитися з тобою», «Давай сходимо на балет», «Допоможи мені знайти телефон в сумочці»). У кожної пари є по 3 хвилини.

Проводиться конкурс.

Ведучий:
Три слова, ніби три вогню,
Прийдуть до тебе серед білого дня.
Прийдуть до тебе часом нічний,
Величезні, як земну кулю.
Неначе вітрило - кораблю
Три слова: «Я тебе люблю».
Які старі слова,
А як крутиться голова,
А як крутиться голова ...

Ех, яке прекрасне вірш Роберта Рождественського. Але думаю, що і наші молоді люди здатні закрутити голову своїх дамам. Отже, кожному видається два аркуші А4, ножиці, клей, скотч. Ваше завдання, зробити оригінальний подарунок своїми руками своєю милою за 2 хвилини. Це може бути що завгодно, починаючи від тюльпана і закінчуючи паперовим браслетом.

Проводиться конкурс. Грає музика.

Ведучий: Ось бачите! Я ж казав, що і в наш час молодь дуже талановита і креативна! Ну от, наші пари зблизилися, і тепер прийшов час перевірити чи достатньо міцні їх відносини. Як ми всі знає, шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Ось саме зараз ми це і перевіримо. Хлопці, одягніть, будь ласка, фартухи, що б не забруднитися. Дівчата, Ваше завдання взяти ложку, зачерпнути морозиво, і взявши ложку за ручку кубами, повернутися до Вашого молодій людині і погодувати його, природно не випускаючи ложку з рота. Постарайтеся зробити це якомога швидше і акуратніше.

Проводиться конкурс. Грає музика.

Ведучий: Ось ми і з'ясували, на що сучасна молодь здатна, заради своїх других половинок. А наше свято любові добігає кінця, і хотілося б нагородити наших юних амурів призами.

Любіть дорогі друзі, адже саме любов завжди в наших серцях, де б ми не знаходилися, саме любов допомагає нам у найважчі часи, і саме любов робить нас щасливими і життєрадісними!

Журі підводять підсумки, переможці нагороджуються.

 

...