Прикольні тости чоловікові з днем народження

...

Всі говорять прекрасні слова про винятковість цього дня. А я пропоную підняти келихи, за те, щоб у «новонародженого» було ще дуже багато таких днів у житті!

День народження краще було б святкувати не раз на рік, а щодня, щоб за цей довгий час встигнути перерахувати всі достоїнства іменинника! Так давайте вип'ємо хоча б за два головні його достоїнства - за те, що він є, і за те, що він з нами!

Пора! Вже стоять лихі коні у золоченого ганку,
Вже стоять повні чари і тосту чекають наші серця.
Так п'ємо за нашого молодця і за його здоров'ячко!

Він не упустить честь мундира, талановитий, веселий і розумний.
А в ролі дамського кумира він, здається, не перевершений.
І, відзначаючи День рожденья, не можна йому данину чи не віддати,
Піднявши келих без промедленья, йому шампанським салютувати!

Жили-були дві людини: один бідний, другий багатий. Бідний любив квіти, друзів, любив гостей скликати, і у нього вдома завжди було весело. А багатий тільки й думав, як примножити свою купу грошей, гостей не запрошував, не радів. Коли їх душі вирушили на той світ, апостол Павло говорить бідному: «Ти жив, як поет, духовно, йди до раю». А багатому він каже: «Ти жив, як дурень, йди до пекла». Винуватець сьогоднішніх залпів шампанського живе, як поет, і духовне для нього дорожче всіх грошей. Я відчуте п'ю за цю рису характеру, що прикрашає наше життя. Побажаємо йому багатьох років життя, повної щасливих хвилин і вдячності оточуючих, побажаємо любові жінок і міцної дружби чоловіків.

Я пропоную випити за нашого друга! Він настільки світла особистість, що хочеться надіти на нього абажур.

Молодість - це стан чудового очікування і відчуття, що все можливо. Вип'ємо за те, щоб у героя сьогоднішнього вечора зберігалася завжди душевна молодість, міцне здоров'я і завжди супроводжував успіх у досягненні цілей.

Дорогий іменинник, бажаємо тобі море посмішок і вітань, море квітів і шанувальників, море радісних зустрічей, щасливих хвилин і Канарські острови в дні відпустки! За іменинника!

У цей день бажаю тільки одного: щоб ти ніколи не припиняв ... молодіти! Будь завжди молодий, щасливий, натхнення! Нехай удача супроводжує тобі у всьому! Вітаю! За тебе!

Бог посилає у світ когось на страждання, когось - на нудьгу, когось - на сіре існування, а когось на радість всім. До останніх відноситься наш дорогий іменинник (Ім'я)! Навколо нього завжди іскриться чарівність і талант. З ним стає зрозуміло, що життя набагато цікавіше, ніж про неї зазвичай думаєш. Так вип'ємо ж за тебе, дорогий (Ім'я). Щоб ти завжди світився радістю!

 

...