Веселі тости на день народження

...

Сьогодні День Народження людини, виростив мене справжнім чоловіком! Сьогодні День Народження людини, що став зразком розуму, сили і благородства! Сьогодні День Народження мого батька! Тому я піднімаю цей келих, з побажанням, бути не просто таким же, як ти був, тато, а ще краще, адже справжні чоловіки, як вино - з віком стають тільки краще!

День народження - це щорічний день підбиття підсумків. Усі подарунки символізують у цей день перемоги і досягнення, а вітання - почуття рідних, друзів і знайомих. Тому давайте вип'ємо за нашого (ім'я-по батькові), який, судячи з цього моменту, домігся дуже багато чого, а в оточуючих викликає найтепліші почуття!

Дорога мама! Ти віддавала себе нам без залишку! Твоя любов до цих пір гріє нас! Як ти піклувалася про нас, ніхто не зможе піклуватися! Тому я піднімаю келих, за твій День Народження, з побажаннями залишатися весь час такий: молодий, красивою, люблячої і коханої!

У одного хлопця був день народження і зібралися всі його друзі. Вони сиділи випивали і раптом прийшов батько хлопця. Батько розповів синові що дуже квапився до нього на день народження і збив людину. Ця людина лежить мертвий у багажнику і батько попросив сина сказати всім присутнім друзям про це щоб вони допомогли позбавиться від трупа. Хлопець розповів друзям і у всіх відразу з'явилися якісь невідкладні справи. Вони всі розійшлися залишилися тільки дівчина хлопця (яка любила його більше життя) і його кращий друг. Вони спустилися до машини батько відкрив багажник машини. У багажнику лежали два ящики горілки.
Так вип'ємо за справжніх друзів, які не кидають у важких ситуаціях!

Ти надія і опора в моїй, миленький, долі.
Радість, щастя, натхнення ти в подарунок даруєш мені.
З днем ​​народження вітаю, і хочу тобі сказати,
Що про таких як ти подружжі багатьом навіть не мріяти.
Ідеальний ти чоловік, тобі ж не потрібна причина,
Щоб радості дарувати і любити, любити, любити.

Ти затишок і гармонію в будинку твориш,
Ти живеш вся в мріях, ну начебто б спиш.
І загадка в тобі досі не відкрилася,
Я так радий, дуже радий, що в мене ти закохалася.
З днем ​​народження рідна половинка моя,
Будь прекрасна і щаслива, як завжди ти була.

Завжди до тебе приходимо ми, і дитинство згадуючи, ми поринаємо в той світ, в якому ми грали, і конкурси забавні для нас ти складала, вірші, історії кохання свідчила, викладала. Нехай буде щастя в мудрих твоїх очах, любов і радість у тобі струменіти. І щоб усім заповітним мріям твоїм судилося збутися.

Коль буде потрібен нам пораду, завжди ми знаємо куди летіти.
Наш начальник багато знає, він звіти перевіряє.
Від нього залежить все і працювати з ним легко.
Просто диво людина, будемо вам служити ми повік.

З днем ​​народження вітаємо і бажаємо не жартома,
Вам завжди бути з повною чашею і посмішкою на обличчі.
Нехай і бізнес процвітає і везе завжди скрізь.
Міцної дружби і надійних вам партнерів в «багажі».

Всі ви знаєте легенду про Ікара. Давним-давно жив на світі Ікар. І мріяв він злетіти як птах. Зробив Ікар собі крила з пір'я і відірвався від грішної землі. Вирішив він піднятися вище дерев - і піднявся. Захотів влетіти вище гір - і злетів. Тоді захотів Ікар злетіти вище Сонця, піднявся високо-високо майже до самого Сонця, але розтанув віск, яким були скріплені пір'я, Ікар впав на землю і розбився. Я хочу побажати нашому імениннику, щоб: збувалося все, про що він мріє, щоб йому підкорялися будь-які висоти і щоб як високо він не піднімався, ніколи не падав би на землю!

Ім'я дитині дають батьки. Бог кожному призначає ангела-хранителя. З цього моменту ім'я людини багато в чому визначає його долю.
Важливо утримувати своє ім'я в чистоті духовній. І тоді ангел-охоронець буде вподобу, та підтримувати людину.
Щастя тобі, наш дорогий іменинник!

 

...