Конкурси на день народження дорослого

...

Навіть якщо іменинник не зізнається, що він з хвилюванням чекає свій черговий день народження - не вірте йому. Кожному приємні щирі вітання близьких і сердечне тепло, і душевна атмосфера, які виникають в процесі спілкування. А якщо на святі ще є ведучий, який організовує оригінальні конкурси, то застілля може тривати до ранку.

Кращий художник
До дня народження прийнято дарувати подарунки. Наступним конкурсантам видаються альбомні листи і олівці, при цьому їм зав'язуються ззаду руки. А тепер вони повинні намалювати картину або якийсь предмет, який бажали б вручити імениннику. Тільки от малювати їм доведеться ... зубами, а це зовсім непросто. Далі винуватець торжества може спробувати вгадати, що зображував кожен «художник».

Забіг Буратіно
Гостям пропонується розбитися на команди. Наступний конкурс - естафета. Причому у ведучого має бути стільки носів-конусів, скільки людина бере участь у грі. Отже, кожен учасник команди повинен надіти собі на Буратіно ніс золотий ключик, пробігти з ним але зазначеного провідним місця і, повернувшись назад, передати ключик наступного конкурсанту. Останній у команді людина біжить і вручає золотий ключик імениннику. Чия команда першої обрадує ювіляра, та і перемогла.

Переливати-ка
Для кожного учасника конкурсу потрібно 2 склянки і соломинка. Один стакан у всіх наповнений доверху водою. Завдання - перемістити рідину з однієї ємності в іншу, використовуючи тільки соломинку. Перемагає той, хто донесе до другої склянки якомога більше води.

Хто сильніший любить?
Всі гості діляться на дві команди з рівною кількістю осіб. Ведучий оголошує, що зараз буде проведена перевірка на силу любові, яку відчувають гості до іменинника. Він вносить у кімнату канат, і під веселу музику починається перетягування. В результаті, найчастіше, виходить купа-мала, але веселощів вистачає.

Яблучний конкурс
Для участі запрошуються пари. Кожній двійці дається яблуко на ниточці. Один учасник тримає цю нитку, і він повинен нагодувати іншого яблуком, але руками фрукт чіпати не можна. Причому другий учасник взагалі може тільки рот розкривати. Хто перший згризе всі яблуко, на весь вечір отримує звання «Головний гризун» і ціле яблуко в подарунок.

Бігу з м'ячем
Ще одна естафета. Тут кожній команді потрібно столова ложка і тенісний м'ячик. Завдання учасників - добігти з ложкою, в якій лежить легкий і верткий тенісний м'ячик, до кінця залу і повернутися до команди. Далі ложка передається наступному гравцеві. Якщо кулька випав, його потрібно зловити і, повернувшись до старту, почати біг знову. Виходить весело, при цьому дорослі начебто повертаються в дитинство.

Казка на новий лад
До участі запрошується 5 команд по 3-4 людини кожна. Їм роздають картки, на яких вказано представниками якої професії є члени кожної команди. Це можуть бути військові, медики, педагоги, політики, кухарі і т. д. Тепер командам дається 10 хвилин на підготовку, після чого кожна повинна розповісти казку «Колобок» з використанням своєї професійної лексики.

Мішечки мрії
У ведучого два мішечки. Один з них заповнений записками, які писали всі гості на початку вечірки. У записках вказано, що вони хотіли б подарувати іменинникові, якби тільки могли. Кожна записка з підписом. У другому мішку жетони з самими різними завданнями - залежить від організатора. Ведучий підносить перший мішечок імениннику, той довго перебирає листочки і нарешті, виймає один з них і читає. Тамада авторитетно каже: «Ця річ обов'язково з'явиться у тебе протягом року, якщо автор записки виконає завдання». І пропонує автору вийняти жетон з другого мішка, а потім продемонструвати наскільки щиро було побажання.

 

...