Новорічні конкурси для всієї родини

...

Тепла домашня атмосфера і ситна їжа, буває, тягнуть на сон, і новорічна ніч закінчується для молодшого покоління задовго до дзвону курантів. Щоб цього не сталося, в перервах між накриттям столу, прийомом їжі і перегляду телевізора проведіть кілька веселих конкурсів, і сон як рукою зніме!

Повітряна казка
Всім членам сім'ї лунають надуті кулі та маркери. Завдання кожного - перетворити кулька в улюбленого казкового героя. Коли робота закінчена, всі по черзі показують іншим членам сім'ї свого героя. Перемагає той, чиє творіння було впізнано глядачами. Якщо дітлахи зовсім маленькі, попередьте їх, що на кульку сильно тиснути не можна і, про всяк випадок, запасіться парою-трійкою «зайвих» куль.

Погадаем
Це захоплююче проведення часу дуже подобається всім членам сім'ї, оскільки дозволяє заглянути в майбутнє. Звичайно, тут не обійтися без домашнього «тамади», який заздалегідь готує дві шапки, в які складає скручені в трубочки записки. В одній шапці - питання, в іншій - відповіді. Буває, що все збігається напрочуд. Бувають відповіді дуже смішні і безглузді. Але азарт і бажання передбачити долю проявляються у всіх від малого до великого.

Смішна гусениця
Ведучий пропонує всім вишикуватися в паровозик, взяти за талію впередістоящего, а потім присісти. До нас посеред зими прийшла дресирований гусениця, зараз вона буде виконувати команди Снігуроньки. Гусениця захотіла спати - і всі члени сім'ї, не розтуляючи рук, завалюються набік. Гусениця вирішила потанцювати - всі до одного починають активно рухатися. А тепер вона захотіла поснідати і т. п. Радісний настрій і веселощі після цієї розваги забезпечено.

Прикрашаємо ялинку
Батьки повинні попередньо підготувати кілька небитких іграшок, можна використовувати паперові сніжинки, цукерки на нитках. Всі члени сім'ї розбиваються попарно. Один учасник - «ялинка», друга людина її наряджає. Але прикрашати «деревце» потрібно без допомоги рук, зате сама новорічна красуня може допомагати своїми «гілочками», чепляти своє вбрання.

Чи не зівай
На вільному столику розкладаються новорічні аксесуари, кількість яких на один менше, ніж кількість членів сім'ї. Тепер включається музика, і всі ходять по колу навколо столу. Як тільки музика закінчилася, потрібно схопити і надіти будь-який предмет зі столу. Той, кому не дісталося аксесуара, вибуває з гри. Але, щоб ніхто не засмутився, який вибув пропонується вибрати ласощі з новорічного столу. Далі один предмет прибирають, і гра триває.

Новорічна ескадрилья
Якщо ви засиділися за столом, розімніться - тепер ви - літачки. Дружно наспівуйте новорічні пісеньки і рухайтеся по всій квартирі від «аеродрому» до «аеродрому». Це розвага дуже підійде для накривання столу. Ескадрилья спрямовується на кухню, кожен отримує на борт вантаж 6 хтось тарілку з салатом, хтось ложки, хтось коробку цукерок і всі летять «розвантажуватися» на наступний аеродром. Стіл накривається ненудно, швидко і практично без втрат)))

Сніжинка
Якщо діти в сім'ї вже вміють користуватися ножицями, проведіть конкурс на найкрасивішу сніжинку. Для цього заздалегідь приготуйте білий папір або серветки і ножиці. Малюкам можна допомогти або підказати, як правильно згорнути заготовку. А далі вкрасти приміщення получившимися ексклюзивними шедеврами.

Новорічні пазли
А тепер, щоб трохи заспокоїтися, розбийтеся на дві команди. Ведучий видає дітям-капітанам по коробці пазлів, і починається процес колективного колекціонерства. Як правило, діти орієнтуються в цьому набагато краще, тому дорослим залишається грати роль дурного Лякала з «Чарівника Смарагдового міста». Відмінно було б, щоб пазли носили новорічну спрямованість.

Вгадай-ка!
Коли в гості до вас приходить Дід Мороз, нехай він принесе з собою непрозорий пакет з дрібними іграшками чи солодощами. Кожен член сім'ї, зав'язавши очі, повинен вийняти з пакету свій «подарунок» і вгадати, що ж приніс йому Дідусь Мороз. Радісно буває і дітлахам, і дорослим. Звичайно, пакет слід вручити Діду Морозу заздалегідь.

Чорний ящик
У підготовлену заздалегідь коробку кладеться якийсь предмет, а всі домочадці по черзі повинні артистично зобразити екстрасенса і спробувати вгадати, що в «чорному ящику». Якщо ніхто не зміг вгадати предмет, ведучий дає кілька підказок. Виходить і весело, і цікаво. За артистичність видається окремий приз, а тому, хто вгадав загадковий предмет, під оплески вручають його.

 

...