Сценарій «Курс молодого бійця»

...

Кожен з нас відзначає свято 23 лютого, але чи всі знають, що стоїть за ним? Прийшовши на свято, ми зробимо Вас справжніми чоловіками, що б Ви могли без докорів совісті відзначати День Захисника Вітчизни! Сценарій для підлітків до Дня захисника Вітчизни.

Грає музика фанфарно марш. На сцену виходить ведучий, одягнений в армійську форму, з військової розфарбуванням на обличчі.

Ведучий: Здоров'я бажаю товариші молоді бійці! Отже, для курсу молодого бійця мені знадобиться 10 сміливих і витривалих юнаків.
Хлопці виходять на сцену

Ведучий: А ну ка, перевіримо Ваші початкові знання! Шикуйсь! Кругом! Наліво! Кругом! Струнко! Вільно!

Ну, начебто щось знаєте. А решті доведеться Вас навчати. Ну, нічого, молодь зараз все вистачає на льоту.

Ведучий: Значить так, чи не будемо зволікати. Всі Ви знаєте, що в армії потрібно встигнути одягнутися, поки горить сірник. Але так як ми за пожежну безпеку, то буде використовувати хвилинні пісочні годинники. Ваше завдання, за цей час надіти хімзахист, берци і протигаз. Той, хто одягнеться першим і буде переможцем конкурсу. Отже, загін одягайся!

Проходить конкурс під музику

Ведучий: Ну слабенько, звичайно, слабенько. Не готові Ви ще до військового життя. Але нічого, у нас попереду ще багато часу, так що я встигну Вас підготувати. Скажіть, а Ви знаєте, як раніше підбадьорювали солдати під час бою?

Правильно, піснями. Ось до цих пір одну пам'ятаю.
Починає співати:
Ех, шлях-доріжка фронтова!
Не страшна нам бомбування будь-яка,
Помирати нам зарано -
Є у нас ще вдома справи.
Шлях для нас до Берліна, між іншим,
Був, друзі, не легкий і не шв.
Йшли ми дні і ночі,
Було важко дуже,
Але баранку не кидав шофер.

Ведучий: А тепер товариші бійці, Ваша черга продемонструвати своє вміння, до підбадьорювання товаришів по службі в бою піснею! Попрошу Вас виконати кілька рядків з військових пісень. І давайте задерикуватіші і веселіше!

Ведучий підходить до кожного по черзі.
Проходить конкурс.

Ведучий: Молодці бійці, молодці! З цим завданням Ви добре впоралися. Мене он як підбадьорили.

А чи знаєте Ви, що під час довгих походів солдатам самим доводиться готувати собі їжу. Так, так. Адже поруч немає ні їдалень, ні Ваших улюблених МакДональдсів. Отже, зараз Ви покажете, наскільки корисні на кухні. Ваше завдання за хвилину часу очистити якомога більше картоплі. Але це ще не все. Адже незручно запихати картоплину в рот цілком, тому Ви повинні будете порізати її соломкою.

Отже, беремо картоплю і починаємо. Той, хто почистить і поріже більше картоплин, і вважатиметься переможцем даного конкурсу.

Проходить конкурс під музику.

Ведучий: Ну товариші молоді бійці, дивлюся, вправність у Вас виробляється. Молодці!

Ведучий: А тепер поговоримо про тих, для кого Ви все це робите, і про тих, хто вважає Вас справжніми чоловіками. Ті, хто завжди готовий підтримати Вас і підбадьорити. Ті, для кого Ви найбільше хочете бути Справжніми чоловіками! Так, так! Саме про них! Про наших милих дам!

Ведучий: Молоді люди, для початку Ви повинні запросити юних дам на танець. Кожному хлопцеві одна дівчина, що не переоцінюйте себе! Отже, зараз ми дізнається, хто ж вміє поводитися з дівчатами. Отже, кожному з учасників роздається по аркушу А4, Ви зі своєю партнеркою стаєте на них, і коли буде грати музика, можете спокійно танцювати. Але як тільки музика змінитися, на вашому танцполі має стати на одну ногу менше. Ваша задача не заступити за контур аркуша.

Проводиться конкурс, грає музика.

Ведучий: Ну от і підійшов до кінця наш курс! Вітаю новоспечених бійців з отриманням нових знань і підтвердженням звання Чоловіки! Намагайтеся виправдовувати його при кожному випадку!

 

...