Конкурси на весілля

...

Весілля - це незабутнє торжество, яке важко собі уявити без цікавих конкурсів і забавних ігор. Прикрасьте свято молодят яскравими і оригінальними конкурсами, які стануть родзинкою торжества.

Заспіваймо пісню
Ведучий загадує якесь слово або фразу, а гості, вони ж учасники конкурсу, повинні згадати і наспівати хором пісню, в якій є дане слово або яка за змістом збігається з названої фразою. Після того як гості заспівали пісню, найбільш голосистим вручаються призи.
Після цього конкурс можна повторити кілька разів, щоб якомога більше гостей могли отримати призи.

Одягни іншого
Всі учасники конкурсу розбиваються по парах. Кожній парі вручається пакет з одягом (присутність жартівливих елементів одягу не виключено). Далі одному з пари зав'язуються очі. Завдання цього гравця одягнути іншого.
Те, що виходить у результаті, веселить всіх.

Весільні частушки
У цьому конкурсі немає нічого складного, він досить веселий і завзятий. Гості повинні придумати якомога більше частівок про жениха з нареченою, а потім хором їх заспівати, або ж викликати добровольця, який візьме це на себе.

Лопни кулька
У конкурсі бере участь дві команди. До ніг учасників прив'язуються нитки, на кінці яких кріпляться повітряні кулі. Кульки повинні довільно звисати і опускатися на підлогу. Завдання учасників першої команди лопнути всі кульки своїх супротивників з другої команди.
Та команда, яка розгубить всі кулі, вважається програла.

Заповітна стрічечка
У конкурсі беруть участь дівчата і хлопці, по парам. Дівчата тримають у руках скручені в моток стрічки. Завдання хлопців - без допомоги рук, тобто зубами взятися за кінець стрічки і обмотати свою дівчину так, щоб вийшла якась деталь одягу.
Та пара, чий костюм буде найкрасивішим і акуратним, виграє.

Налий в келих
Для участі в конкурсі необхідно запросити хлопця і дівчину, а краще декілька пар. Дівчина затискає між ніг келих, а хлопець - пляшку з водою. Завдання хлопця дійти з даною пляшкою до дівчини і наповнити келих водою. Головне при цьому не пролити ні краплі. Після цього хлопець повинен випити воду з келиха без допомоги рук. Дівчина може йому допомагати, але знову ж таки не використовуючи руки.
Пара, яка впорається із завданням швидше за інших, виходить переможцем.

Доведи любов
Нареченому видають рушник і просять зав'язати його так сильно, як він любить свою наречену. Після того як рушник буде пов'язано в міцний вузол, нареченого просять розв'язати цей вузол так само сильно, як він буде вирішувати будь-які конфлікти.

Сімейний бюджет
Всі гравці діляться на дві команди. Їх завдання - це бути обізнаними про ціни у своїй країні, так як провідний буде задавати питання про вартість тих чи інших продуктів, а команди повинні будуть швидко відповідати.
Та команда, яка буде швидше, а головне правильніше відповідати на поставлені питання, виграє.

Порви папір
Кілька молодих людей сідають на стільці. Їм на коліна кладуть по листку паперу середньої щільності. Далі на руки до молодих людей підсаджуються дівчини. Завдання дівчат без допомоги рук розірвати папір, тобто вони повинні соватися і робити все, що завгодно, але папір має бути розірвана.
Та пара, чия папір буде мати більше надривів, вважається виграла.

Струмок
Гравці розбиваються по парах, а потім з пар утворюється коридор. Гравець, якому пара не дісталася повинен пройти через весь коридор і вибрати собі того, хто йому симпатичний. Учасник, який залишився без пари, йде до витоку та проробляє ті ж дії.
Гра дає зрозуміти, хто і кому подобається. Вона досить цікава для молоді.

 

...