Застільні ігри та конкурси

...

Як правило, за столом гості збираються після рухливих конкурсів або запальних танців, щоб віддихатися і розслабитися, а тому застільні конкурси спокійніші, але не менш веселі. Крім того, саме за столом можна ближче познайомитися і дізнатися один одного. Судіть самі.

Пісенний конкурс
Ведучий пропонує учасникам якусь конкретну тему, а потім оголошує, що всі сидять за столом повинні поділитися на трійки. І тепер кожна трійка по порядку повинна виконати якусь пісню на цю тему. Переможців визначить ювіляр або ведучий, залежно від обставин, в яких проводиться конкурс.

Прояви кмітливість
Конкурсантам пропонується один і той же незакінчений малюнок, причому можна взагалі зобразити маленький фрагмент. Тепер кожен на своєму листочку повинен домалювати те, що на їх думку, хотів зобразити художник. Коли ж ведучий показує оригінал, а гості - свою творчість, то веселощам немає межі.

Вгадай-ка
Для цього конкурсу потрібна особлива підготовка. Ведучий заздалегідь просить всіх потенційних гостей принести свої дитячі фотографії. І ось, коли втомлені гості розсілися за столом, він по черзі показує всім знімки і пропонує визначити, хто ж зображений на фото. Веселощів вистачає надовго, тому що розглядають знімки всі без винятку, коментуючи, хто на що здатний.

У кого що болить
Ведучий вносить до зали мішечок, а в ньому жетони з різними літерами. Сидячі за столом гості по черзі виймають «букву» з мішка і, не замислюючись називають будь-яке слово, що починається з цієї літери. Ефект несподіванки і високий темп відповідей дають комічний результат. Тим більше, що наприкінці конкурсу ведучий каже: «Ось тепер ми і дізналися, хто про що зараз думає!»

Намалюємо чудо-юдо
Дві команди - права і ліва частини столу. Для цього конкурсу потрібно аркуші паперу і фломастери. Перший учасник команди малює на папері голову і загинає малюнок так, щоб наступний не бачив, що намальовано. А той, у свою чергу малює шию, знову загинає і передає наступному сусідові. Ведучий оголошує наступну частину тіла, яку потрібно намалювати і т. д. Потім ведучий розгортає листи і всі порівнюють, чиє чудо-юдо більш оригінальне.

Поцілунок винуватця торжества
Якщо це чийсь ювілей, то поцілувати потрібно винуватця торжества, а якщо корпоратив - то можна і шефа. Сидячі за столом діляться на дві команди: одна - по праву руку від іменинника, інша - по ліву. За сигналом ведучого, найдальші від ювіляра гості з обох команд піднімаються, наливають у келихи вино, випивають і ... цілують сусіда, потім сусід «передає» поцілунок по ланцюжку наступного і так, цілуючи один одного, команди добираються до іменинника. Хто перший його поцілуються, та команда і виграла.

Хто є хто
Розташувавшись за столом гості можуть проявити своє красномовство. Отже, по черзі сидять повинні дати визначення, про те, хто ж такий справжній чоловік і що собою представляє справжня жінка. Причому, чоловіча стать говорить про жіноче і навпаки. Отже, перший учасник урочисто заявляє: «Справжня жінка - це ..». І так по колу, поки не вичерпається словниковий запас.

Для знайомства
Щоб гості ближче познайомилися, пропонується зробити наступне. Оголосити, що офіціанти забули поставити серветки, пустити по столах кілька пачок і сказати, щоб гості взяли, кому скільки буде потрібно. А тепер, провідний уточнює, що зараз кожен, хто взяв серветки, повинен по черзі встати, назвати своє ім'я, пояснити, ким він доводиться винуватцеві торжества. Це за одну серветку. За другу і наступні можна придумати стандартні завдання, а можна імпровізувати.

 

...