Конкурси на природі

...

Веселощі на природі і так гарантовано компанії, адже чисте повітря, який наповнює легені і головний мозок, паморочить і надихає. А якщо до цього додати кілька нескладних але веселих конкурсів, то вилазка на природу запам'ятається надовго всім учасникам заходу.

вид сценаріїв: смс | в прозі | у віршах | всі
Дванадцять записок
Цей конкурс пам'ятають ті, чиє дитинство припало на 60-80-ті роки минулого сторіччя. Тим не менш, забавні завдання, пошуки повні пригод сподобаються і сучасної молоді. Варто лише розділиться на дві команди і отримати від провідного перший орієнтир, а вже на місці шукати наступну записку із зазначенням нової точки пошуку. Тільки от ведучому, щоб скласти маршрут і сховати записки доведеться приїхати на природу годині на 1, 5 - 2 раніше.

Поцілунки
Цей конкурс проводиться, якщо на природу вирушила різностатева компанія. Ведучий обходить всіх присутніх і призначає чоловікам якусь букву, а жінкам - цифру. Тепер на траві розстеляється покривало, туди в позі лотоса вмощується екстрасенс і починає вершити долі. ВІН викрикує поєднання букви і цифри, наприклад Ж9. Дівчина, якій призначена 9, біжить до кричущих і цілує його в щоку. Але юнак, якому привласнена літера Ж, повинен зреагувати ще швидше і перехопити дівчину ще до поцілунку. Якщо йому це вдалося, то він сам цілує даму і утворюється «пара». Якщо ж він не встиг, то тепер водити доведеться спізнілому.

Вгадай художника
Один з учасників забави встає біля дерева спиною до інших гравців. А ті, у свою чергу, обирають одного, який «малює» на спині водящего веселий смайлик. Як тільки домалювати ніс, що водить конкурсант обертається і каже якесь завдання. Потім він же намагається вгадати, хто малював у нього на спині. Вгадав - завдання виконує «художник», а не вгадав - тоді сам водить.

Квінта
На галявині утворюють квадрат приблизно 10 на 10 м, по кутах його встають учасники конкурсу, кожному з яких дають по м'ячу. У середині квадрата кладуть обруч, в нього постає п'ятий гравець - він і є Квінта. По команді ведучого кутові гравці намагаються м'ячем потрапити в Квінту, а він викручується, присідає, підстрибує, але вийти з кола не може. Той, хто потрапив у Квінту, міняється з ним місцями.

Бої за правилами
Кожному учасникові ведучий повинен підготувати по повітряній кульці, пластиковій тарілці і канцелярською кнопці. Гравці надувають кульки та прив'язують їх собі на талію. Далі конкурсанти розташовуються по всій галявині. Ведучий голосно свистить у суддівський свисток, після чого починається бій. Учасники повинні кнопками, як шпагами, протикати кулі один у одного, при цьому захищаючи, свої кулі пластикової тарілкою - це щит. Переможе той, у кого залишиться єдиний цілий кульку.

Курочка Ряба
Всі учасники сідають півколом, таким чином, щоб дід-водить виявився до них спиною. У конкурсантів є тенісний кульку - це яєчко, яке всі учасники - «курочки» передають один одному, поки грає музика. Як тільки музика замовкла, всі курочки падають на травичку, в тому числі і та, що опинилася з «яєчком». Дід обертається і намагається вгадати, у кого з «наседок» яєчко. Вгадав - тоді квочка перетворюється на діда, а не вгадав - гра просто триває.

Скажений доктор
Для гри потрібна велика галявина. Один доктор зійшов з розуму і почав ганятися за своїми пацієнтами. Якщо він зачепить гравця за ногу, той повинен стрибати на одній, якщо зачепить руку, т піднімати її забороняється. Вилікувати хворих можуть нормальні доктора, для цього вони повинні добігти до хворого і зачепити його. При цьому важливо самим не попастися в лапи оскаженілого.

Мисливці на лисиць
Утворюються команди по 3 людини, 2 з яких мисливці, а третій - лисиця. У руках у мисливців - ласо, одне на двох. Це звичайний шарф довжиною 5 м, з якого зроблена петля, кінці її в руках у мисливців. Отже, по сигналу ведучого починається полювання. Лисиці повинні проскочити через ласо, а мисливці - затягнути петлю на талії лисиці або хоча б на нозі. Бігати можна по всій галявині, і все ж штовханина і купа - мала забезпечені.

 

...