Найоригінальніші тости

...

Цар індійський купався в лазні. Цирульник голив йому голову. Раптом він підніс бритву до горла монарха і сказав: «Віддай мені в дружини твою дочку! ». Здивувався, злякався цар і пообіцяв виконати його прохання. Вийшовши з лазні, він запитав свого головного радника:
- Як він осмілився добиватися руки моєї дочки?!
- Видно, під ногами у нього був скарб, ось чому він так зухвалий, - відповів радник. Розібрали підлогу лазні, і виявилося, що під ним повно золота і срібла.
Давайте ніколи не піднімати тост за багатих нахаб!

Йшов по степу самотній мандрівник. Раптом бачить: сидить компанія веселих людей і запрошує його до них приєднатися. Підійшов, залишився. Але йому не сподобалися ці люди. І пішов подорожній далі. Йшов, йшов і знову бачить: біля багаття, з гітарами розташувалася інша компанія. Його також запросили посидіти. Прийнявши пропозицію, він знову зрозумів, що вони не походять для його бунтівної душі. Пішов далі. І. .. в степу його розірвали шакали.
Так давайте вип'ємо за те, що якщо комусь не подобається наша компанія - нехай його розірвуть шакали!

Еріх Марія Ремарк сидить у кріслі-гойдалці і розмірковує про життя: «Ні, життя прожите не дарма. Я написав кілька хороших книг, мене знають у всьому світі, я боровся з фашизмом ... Але все ж Хемінгуей пише краще за мене! »
Хемінгуей в цей час стоїть на палубі свого катера в Карибському морі, в зубах трубка, чекає велику рибу і думає: «Чорт візьми! Я жив як справжній чоловік! Працював як віл, боровся з фашизмом, у мене було багато слави, грошей, жінок, я полював на слонів і носорогів ... І все ж ... І все ж Платонов пише краще за мене! »
Друзі! Давайте вип'ємо за прекрасну добру заздрість!

У Кафки є притча про людину, яка стоїть перед розкритими воротами і не вирішується в них увійти. Ворота охороняються суворими стражниками. Проходить час, і ворота закриваються. Тоді стражники кажуть:
- Ці ворота призначалися для тебе, і тільки тебе ми мали пропустити.
Вип'ємо за те, щоб не спізнюватися і входити в свої ворота!

Було сказано колись мудрецем: "Бережись козла спереду, коня ззаду, а жінки зверху. Бо, якщо зазіваєшся, вона сяде до тебе на шию. "
Вип'ємо за те, щоб нам на шию ніхто не сідав!

Чим більше ми шукаємо сенс життя, тим менше його в нашому житті. І навпаки. Відкидаючи сенс життя, ми наповнюємо своє життя великим змістом. Так не будемо ж шукати пригод на свою голову!

Раніше світ був, як шахи (були королі і королеви), а тепер став, як шашки (йдеш вперед - їдять, йдеш назад - їдять, стоїш на місці - за фук беруть).
Так вип'ємо, щоб дійти до дамки!

Хто одружується через багатство - продає свою свободу дуже дешево. Хто одружується через краси - божевільний. Хто одружується з кохання - будує будинок на піску.
За те багатство вибору, яке нам залишається!

На Кавказі є повір'я, що час, проведений з друзями, не зараховується до вік.
Так вип'ємо за друзів, що зберігають нашу молодість!

Щастя подібно до кулі, який підкочується: сьогодні під одного, завтра під іншого, післязавтра під третього, потім під четвертого, п'ятого і т. д., відповідно числу і черги щасливих людей. Вип'ємо за те, щоб наш куля завжди був з нами!

 

...