Оригінальні тости на день народження

...

Сидимо за столиком рядком, випиваємо, щастя тобі бажаємо. Прийми наші вітання з твоїм чудовим днем ​​народження!

Дорогий іменинник, я бажаю тобі в день твого народження здоров'я та розуму. Недарма кажуть: «Був би розум, буде рубль. Чи не буде розуму, не буде і рубля ». А ще щастя тобі, радості і виконання мрії!

Я бажаю, щоб ваше життя було розкішна - в ній були б розкішне самопочуття, розкішне настрій і розкішні перспективи. З днем ​​народження!

У гірських народів є одна хороша приказка: «Верблюдиця верблюденяти народила - не чув і сусід. Яйце курка знесла - сокоче на весь світ ». Давайте ж піднімемо келихи за нашого скромного іменинника, який відмінно знає свою справу, але не дзвонить про це на весь світ!

Хай тобі завжди світять зірки - зірка удачі, зірка любові, зірки дружби і зірки коньяку. За тебе!

З тобою цей світ здається яскравішим! Хочу побажати, щоб він виблискував для тебе всіма своїми барвами! За тебе!

Сьогодні будемо витати в хмарах: І нехай не тільки сьогодні, а й завжди небо над тобою буде безхмарним і ясним! Зі святом тебе!

Якщо подивитися на небо і придивитися до зірок, то можна помітити, що всі вони такі ж різні як і люди. Народжується людина і на небі з'являється нова зірка. Якщо людина здорова, то його зірка світить яскраво, якщо хворий - тьмяно, вмирає - його зірка падає з неба.
Давайте вип'ємо за те, що б твоя зірка світилася дуже яскраво і ніколи не падала.

Одного разу прийшов до римського імператора поет і став скаржитися на бідність. Імператор вислухав його і відповів: «Гомер адже був набагато біднішими, ніж ти, але скількох людей він нагодував духовною їжею».
Сьогодні про нашого дорогого іменинника теж можна сказати: скількох нагодував він духовною їжею! Так давайте піднімемо келихи за його здоров'я і великий талант!

В кожній людині природа сходить або злаками, або бур'яном. Так давайте ж вип'ємо за те, щоб своєчасно поливати перше і винищувати другу! За той прекрасний сад, який виростив у собі іменинник!

 

...