Сценарій на 23 лютого

...

Наближається свято, якого з нетерпінням чекають наші чоловіки - 23 лютого День Захисника Вітчизни і багатьом хочеться відзначити його якось особливо. Пропонуємо Вашій увазі цікавий сценарій проведення цього чудового, суто чоловічого свята.

Отже для того щоб свято запам'яталося всім присутнім його потрібно провести весело, а в цьому допоможуть різноманітні конкурси та різноманітні розіграші.

Починаємо вечір з урочистого привітання усіх запрошених чоловіків, причому не просто привітання, а вручення всім присутнім чоловікам пам'ятних листівок. Вручаючи які просимо кожного з чоловіків закінчити привітання написане в листівці своїми словами, причому не повторюючи відповіді попереднього товариша. А в листівці пишемо: 23 лютого - свято справжнього чоловіка
І повеселитися, у нас є причини.

Перше, що потрібно - розгадати загадку
Вставте слово в вірш в риму і по-порядку.
Я найкрасивіший, щедрий і везучий,
А все тому що я дуже .....

Після того як всі вдосталь насміються від слів, які будуть римуватися з віршем запрошуємо всіх присутніх присісти на свої місця і продовжуємо. Тепер пропонуємо всім присутнім пограти і охарактеризувати свою роботу одним словом, наприклад: складна, кохана, легка, приємна і т. д.. Наступним проводимо жартівливий конкурс, пропонуючи кожному з чоловіків описати по черзі один одного одним словосполученням - справжній ... , А друге слово обов'язково має закінчуватися на ... він. Наприклад: чемпіон, хамелеон, бастіон, слон і т. д.. Це мабуть один із найсмішніших конкурсів адже всім в голову приходитиме лише одне слово, вимовити яке ніхто не зможе.

Тепер необхідно оголосити про початок самої урочистої частини - вручення подарунків. Викликаючи на середину залу, всіх присутніх по одному, запропонуйте кожному з них охарактеризувати одним словом подарунок, який він хотів би отримати. Після цього вручайте пакет з подарунком і попросіть учасника заглянувши в пакет охарактеризувати його ще раз, причому знову одним словом. Зразкові подарунки: лотерейний квиток, квиток до цирку, кінотеатр, абонемент на стоянку авто і т. д., залежно від колективу. Жартома начальнику можна вручити пакет з абонементом (можна купленим або надрукованим), наприклад в спортзал або стриптиз клуб і т. д..

Далі попросіть чоловіків охарактеризувати напій, який вони п'ють одним словом, але таким, щоб це слово одночасно охарактеризувало і супутницю. Наприклад напій горілка - міцна, п'янка, гірка і т. д..

Після цього конкурсу запропонуйте чоловікам також одним словом охарактеризувати себе доповнивши слова - я самий ....

Запропонуйте всім присутнім поринути в дитинство і відчути себе трохи казкарями. Тобто необхідно скласти нову казку починаєте так: Жили були ...... , Кожен присутній говорить по одному слову, а ви записуєте всі слова по-порядку і так поки у казки не буде логічного кінця. Потім берете коробок сірників і надломив одну з них даєте всім витягнути по одній. Кому дістанеться найкоротша той і повинен буде прочитати в слух складену усіма казку.

Наприкінці вечора запропонуйте всім написати одне слово і підписатися, яке може охарактеризувати чоловіка, складіть їх в коробочку і залиште як приємний спогад для нового конкурсу на наступний рік.

 

...