Конкурси для дорослих

...

Всім відомо, що в кожному дорослому живе дитина! Всі ми любимо іноді побути дітьми, нехай і на один вечір. Відмінним приводом для цього стане свято з веселими конкурсами, які подарують Вам море захоплення і радості!

Поцілунок або укус?
Брати участь у конкурсі можуть усі бажаючі. Всі шикуються в шеренгу, або залишаються сидіти за столом - як зручно. Перший гість говорить, що йому подобається чи не подобається в сусіді. Так роблять і інші учасники.
Потім ведучий просить поцілувати вподобану в сусіді деталь і вкусити не сподобалася.

Лимонні часточки
Для участі в конкурсі потрібні пари «хлопець-дівчина». Дівчина лягати горизонтально, по її тілу розкладаються часточки лимона. Хлопцеві зав'язують очі, його завдання полягає в тому, щоб знайти і з'їсти всі часточки лимона на тілі дівчини. Одна з часточок - на губах.
Пари, які успішно справляються із завданням за відведений час, виграють.

Стримай монетку
Для конкурсу знадобиться склянку з напоєм. На верхню частину склянки кладеться серветка, а на серветку - монетка. Серветка повинні бути натягнута і не повинна провисати. Запалює цигарку. Кожен гість повинен доторкнутися сигаретою до кінця серветки, щоб вона трохи підгоріла. Той на кому серветка згорить і монета обрушиться в склянку, повинен випити вміст склянки.

Віддай туфельку
Один з гостей залазить під стіл і знімає у кого-небудь взуття, потім одягає і знову знімає, але вже в іншого. Гості при цьому не повинні показувати своїх відчуттів. Якщо ж по обличчю-кого стане зрозуміло, що взуття знімають саме в нього, то він виходить з-за столу.

Купюра в гаманці
Всі учасники розбиваються по парах. Пари повинні складатися з хлопців і дівчат. Дівчатам до поясу прив'язують великий гаманець, а хлопцям прив'язують мотузку, на кінці якої прикріплена купюра. Завдання хлопців полягає в тому, щоб без допомоги рук опустити купюру в гаманець.
Пара, яка швидше справляється із завданням, виходить переможцем.

Плюшевий ведмедик
Гравці сідають по колу. Ведучий виносить плюшеву іграшку. Наприклад, ведмедика. Кожен учасник повинен поцілувати ведмедика в будь-яке місце. Після цього ведучий просить кожного поцілувати свого сусіда в те ж місце, в яке цілували ведмедика.

Прочитай думки інших
Один учасник накривається покривалом, а інші загадують яку-небудь річ на ньому і записують на папірці. Хто сидить в покривалі повинен здогадатися, яку річ загадали. Якщо здогадується, то гра продовжується, якщо ні, то повинен зняти цю річ з себе.

Випий чарочку
На стіл розставляються чарки з напоєм. Кількість чарок повинна бути на одну менше кількості гравців. Учасники по сигналу ведучого починають ходити навколо столу. Коли ведучий плескає в долоні, вони зупиняються, і кожен випиває чарку, яка йому дісталася. Хто залишився без чарки, вибуває з гри.
Після цього всі чарки наповнюються знову, а їх кількість повинна бути на одну менше кількостей гравців, що залишилися.

Хто миє посуд?
Кімната ділиться навпіл простирадлом. В одній частині кімнати - дівчата, в іншій - хлопці. Вони повинні роздягатися і зі свого одягу утворювати мотузку. Чия мотузка довше, та команда виграла. Програла команда йде мити посуд.

Окільцює дівчину
Усім присутнім хлопцям вручають гумки різних кольорів. Завдання хлопців - це окільцювати якомога більше дівчат. Зробити це просто: необхідно надягати гумки на щиколотки дівчат. Хто окільцює більше дівчат, той і виграв.

 

...