Тости на день народження чоловікові

...

День вашого народження - це свято. Маємо ми можливість побажати сил багато, багато натхнення й любові, щоб були ви завжди для нас щасливі і здорові!

Хочу я випити, щоб ти
У день свого народження щасливий був,
Щоб виконувалися будь-які мрії,
Щоб успіх про тебе не забув,
Щоб улюблена поруч була,
Поважала, терпіла і берегла.
Нехай буде сильною підтримка друзів -
Давайте-но вип'ємо за це скоріше!

Я запрошений до тебе на день народження,
Хоча відчував трішечки волненье.
Адже я вперше запрошений до твого дому,
І цей крок був дружнім плодом.

Тепер, коли я влився в колектив,
І я набрався сміливості і сил.
Хочу тобі я тост проголосити.
А вас я попрошу собі ж горілочки налити.

Як горілка в кожній чарці вже міцна,
Так ти здатний "бачити" всі здалеку.
Ти ситуацію вмить прорахували наперед.
Біда будь-яка перед тобою миттєво вже завмре.

Ось ти послухав святковий тосток,
Тепер відкрий мій славний поздравок

Сьогодні на світ з'явився чоловік, у якого є, чому повчиться. Ти розумний, гідний і дуже красивий, дай Бог такими всім вродити. Тебе ми привітати поспішаємо неодмінно, удачі, любові та здоров'я відмінного, щоб силі твоєї позаздрив кожен, і щоб на роботі був високий еквівалент паперовий. Удачи безбережної і фарту по життю бажаємо тобі ми сьогодні. І вітаємо з твоїм днем ​​народження, будь вільним, успішним, вільним.

Вибач, спізнився! Сподіваюся, за той час, що мене не було, ніхто не встиг побажати тобі, щоб кожен твій день був святом, на який би ти не запізнювався, як я!

Хороший ти наш, унікальний, єдиний, прекрасний господар, відмінний батько, уважний син, вірний чоловік, сьогодні святкуючи, твоє день народження, прийшли привітати тебе рідні люди, давні друзі, колеги. І нічого, що біла паморозь посріблила твій волосся, що онуки твої вже дорослі і правнуки ростуть, адже серце твоє молоде як раніше, і руки спокою собі ніяк не знайдуть. Прийми наші вітання і побажання добра, веселощів, здоров'я, молодечого запалу і вічно молодої душі!

Одного разу цариця закликала до себе воїна, алхіміка і Івана-дурня. І сказала: «Якщо зможете протриматися зі мною три рази, то я нагороджу вас по-царськи, а якщо ні, то голову з плечей».
Першим пішов воїн, протримався один раз і втратив голову. Другим пішов алхімік. Напився різних зілля і протримався два рази. Алхімік теж втратив голову. Дуже сильно перелякався тоді Іван-дурень за своє життя і з переляку одягнув на одне місце шкарпетки, які не прав три тижні. І протримався Іван-дурень три рази і ще пів рази, і був нагороджений по-царськи.
Так давайте ж вип'ємо за справжніх чоловіків, які, може, і не завжди стирають свої шкарпетки, але зате можуть протриматися три з половиною рази.

Якось один мій друг каже мені:
- Я 10000 баксів виграв в лотерею, от не знаю машину купити або одружитися ...
Давай подумаємо разом:
- Якщо ти машину купиш, то у тебе два варіанти: або все буде добре - це взагалі, або потрапиш в аварію. Якщо потрапиш в аварію, то у тебе буде два варіанти: або ти залишишся в живих-це взагалі, або помреш. Якщо ти помреш, то у тебе буде два варіанти: або тебе поховають у цинковій труні-це взагалі, або в дубовому. Якщо тебе поховають у дубовій труні, то у тебе буде два варіанти: або з тебе не виростить дуб-це взагалі, або виростить. Якщо з тебе виростить дуб, то у тебе буде два варіанти: або тебе не спиляє-це взагалі, або спиляє. Якщо тебе спиляє, то у тебе буде два варіанти: або тебе відправлять на меблеву фабрику-це взагалі, або на целюлозопаперової. Якщо тебе відправлять на целюлозопаперової фабрику, то у тебе буде два варіанти: або з тебе зроблять зошити-це взагалі, або туалетний папір. Якщо з тебе зроблять туалетний папір, то у тебе буде два варіанти: або тебе повісять в чоловічому туалеті-це взагалі, або в жіночому. Якщо тебе повісять в жіночому туалеті, то ти стільки голих баб побачиш, що навіщо тобі одружитися, краще машину купуй!
Так давайте вип'ємо за те, щоб нашому імениннику ніколи не доводилося ставати перед складним вибором! А коли йому так пощастить в житті - не забував своїх друзів і не робив дурних вчинків!

Не соромно в цьому мені зізнатися,
Вірніше буде - доповісти:
Я знову молодий!
Мені сімнадцять ...
Залишилось до ста років дожити.
Року біжать. Яка жалість,
Що нам назад їх не повернути.
Часом відчуєш втому,
І так потягне відпочити.
Але мій девіз «Не піддаватися! »
Своїм рокам скажу я «ні».
Адже мені так хочеться дочекатися,
Коли мені «стукне» сотня років! «Дочекайся! У що б то не стало! »-
Даю я сам собі раду.
Адже до ста років дожити залишилося
Якихось лише сімнадцять років!

У дальньому аулі жив старий аксакал. І ось одного разу він вирішив відійти в інший світ. Але раптом піднявся сильний вітер і приніс звідкись газету. І тут погляд аксакала натрапив на замітку, що оповідає про те, що в сусідньому аулі живе інший аксакал, якому виповнилося 120 років, і що він себе ще прекрасно почуває. Стало прикро нашому аксакалу, і він сказав:
- Я проживу більше за нього, адже мені тільки 119 років.
Так піднімемо келихи за те, щоб пошта до іменинника завжди приходила вчасно.

 

...