Кавказькі тости

...

Високо, високо в сивих кавказьких горах, старий Георгій пас череду овець. Високо в блакитному небі ширяв орел. Він побачив овець склав крила і каменем упав на найбільшого барана, схопив його і полетів. Старий Георгій взяв рушницю, прицілився, вистрілив і потрапив у орла. Орел упав на дно найглибшого ущелини, а баран ... далі полетів.
Так вип'ємо ж за те, що б орли ніколи не падали, а барани нікогода не літали!

Старовинної східною мудрістю помічено: «Одному батькові приємніше годувати десяток дітей, ніж десятку дітей годувати одного батька».
Так давайте ж піднімемо келихи за те, щоб нашим дітям ніколи не довелося б нас годувати!

Стародавня східна мудрість говорить: «хто недоречно довіряється, той незабаром стане недоречно не довіряти».
Так вип'ємо ж за те, щоб довіра в нашій компанії завжди йшло рука об руку з доречністю!

Спробуйте не погодитися зі старовинної східної прислів'ям: «Вогнем пробують золото, золотом пробують жінку, а жінку пробують чоловіком»
Так вип'ємо ж за нас - з честю подолали всі проби і випробування!

Стара добра прислів'я, про пророка Мухаммеда і непокірну гору, живе на землі не одну сотню років. Ми піднімаємо свої келихи, за те, щоб тобі щастило більше ніж Мухамедду, і всі гори які зустрінуться на твоєму шляху йшли до тебе самі.

Дві людини пішли в ліс, щоб знайти і зрізати палиці для ярма. Старі, як видно, зносилися. Перший відразу ж знайшов відповідне дерево, зрізав два чудових сухих сучка. Проте його товаришеві все здавалося, що наступне дерево буде краще, а наступне ще краще. Так цілий день він блукав лісом, не маючи сил зупинитися і вибрати те, що потрібно. Зрештою, він зрізав два сучка набагато гірше тих, що попалися спочатку. Додому він повернувся до вечора, коли перший їхав з поля, зоравши його за допомогою нового ярма.
Так вип'ємо за те, що ми маємо!

Грузин взимку опинився в Сибіру. Весь замерзлий, стоїть він на зупинці автобуса і чортихається:
- Твою матір, чортів Сібир! Две шуби наділ, а зграю, як в трусах! ..
Ви мені надали такий гарячий прийом, що й мені впору лаяти ваші краю: «Твою матір, чортів Сі-бір! Сиджу в майці і трусах, а ніби две шуби наділ! .. »Дякуємо вам за ваше тепло і гостинність!

Високо в горах Кахетії жив орел з орліцей і маленкімі орлятами. Одного разу, повертаючись з полювання решіл орел випробного свою орлицю, проверіт, наскільки вона хоробра, як захищає гнездо, орлят від чужих ... Він надел на себя шкуру тигра і почав медленно підбиратися до гнезду ... Орлиця, побачивши крадеться до гнезду тигра сміливо кинулася на нього. Вах, як вона його клювала, била крилами, і рвала кігтями! І нє давши навіть отямитися скинули на саме дно найглибшого ущелья.
Так вип'ємо ж за те, щоб в якому б вигляді чоловік не приходив додому дружина б його завжди дізнавалася!

Східний мудрець Ходжа Насреддін захворів. Його стали навідувати кредитори і просили повернути борги - не приведи Господи, помре. «Моліться все, щоб я залишився живий, поки не розплачуся з вами! », - Сказав їм Ходжа. Всі помолилися і сказали в один голос:
- Наша молитва буде почута Аллахом!
- Отже, - зрадів Насреддін, - я ніколи не помру?!
Дорогі боржники, піднімемо ж наші келихи за кредиторів, які молять Бога про наш довголітті!

Отара овець спускалася з гір у долину. Несподівано з неба налетів орел схопив і потягнув ягняти. Все це бачила маленька пташка. Вона вирішила: «А чому б і мені не поступити, як орлу? Та й що ягня, занесу-но я цілого барана ».
Пташка злетіла вище, склала крильця і ​​кинулася вниз. Але справа кінчилася тим, що вона вдарилася об баранячий ріг і вбилася на смерть.
- Муха теж одного разу хотіла перекотити камінь, - сказав чабан, тримаючи на долоні мертву пташку.
Так пташка, що побажала зрівнятися з орлом, домоглася того, що її порівняли з мухою.
Так вип'ємо ж за те, щоб наші бажання збігалися з нашими можливостями!

 

...