Красиві тости на весілля

...

Щоб дожити в любові і злагоді до срібного весілля, дружина повинна володіти золотим характером, а чоловік - залізною витримкою. Так вип'ємо за надійний сплав двох металів, за злиття душ молодят!

Суддя запитує у свідка:
- Ви одружені?
- Та ні, - відповідає той. - Просто я так виглядаю.
Я вірю в те, що наші молоді і через багато років будуть такими ж красивими і щасливими, як у цей святковий день. За це і вип'ємо!

Під дзвін кришталевого келиха,
Під шум ігристого вина
Молодят вітаємо
І п'ємо сьогодні ми до дна!

- Тато, неодружений чоловік називається нареченим? - Запитує маленький син у батька.
- Так.
- А одружений чоловік як називається?
- Ти ще занадто малий, щоб знати такі слова! Дорогі мої, я хочу випити за те, щоб ваш подружній лексикон ніколи не поповнився словами, які не можна знати вашим дітям. За ваше дбайливе ставлення одне до одного!

Дорогі молодята! Бажаю, щоб у Вас завжди було легке серце і важкі кишені!

Для багатьох весільну подорож - це остання можливість побачити світ, бо після цього починаються сірі будні. Це жодною мірою не відноситься до наших молодих, бо я вірю, що їх весільну подорож, яке вони збираються удвох провести на острові Любові, триватиме вічність ... Так вип'ємо за молодих і за прекрасний острів!

Вип'ємо за математику сімейного життя: за складення, завдяки якому склалася сімейна пара; за віднімання обох з числа холостяків і незаміжніх; за розподіл всіх прикростей і труднощів навпіл; за множення вашого роду шляхом народження дітей! За молодих!

Не бачу я зараз причин,
Щоб не випити за чоловіків.
За жінок теж вип'ю я -
Народилася нова родина!

Секрет вдалого шлюбу криється в одній народній мудрості: любити треба не якомога більше, а як можна довше! Тобто - тихіше їдеш, далі будеш! Так вип'ємо за неквапливість молодих!

Сказати ми молодим готові знову,
Що будемо пити, як колись, за любов,
За дружбу і сімейне згоду,
За все, що в житті означає щастя!

 

...