Тости з днем народження

...

Коли ти народився (-лась), з неба падали краплі, але це був не дощ - це плакало небо, тому що втратило таку яскраву зірку як ти ... З днем ​​народження!

Молодий той, хто ще вміє дивуватися і захоплюватися. Наш шановний іменинник молодий, незважаючи на свої роки. Подивіться, скільки в ньому молодого завзяття, скільки блиску в очах. Здоров'я тобі на довгі роки і невичерпного оптимізму! З днем ​​народження!

Вітаю тебе з Днем Народження! Сподіваюся і бажаю тобі найкращого в майбутньому. Але ж майбутнє нам невідомо. Знаю також, твоє минуле повно успіхів і радості. Але минуле не повинне панувати над нами. Побажаю ж тобі жити і насолоджуватися кожною миттю «тут і зараз» - єдиним, що нам по-справжньому належить ..

І немає прекрасніше відзначити день народження
Шампанським, що кипить у руках від нетерпенья.
Здоровим будь, веселим, добрим малим!
Прошу всіх підтримати наповненим келихом.

Стародавні греки вважали, що у людської долі є свої богині. Вони називалися мойри. Спочатку вважалося, що у кожної людини своя мойра. Потім число цих богинь було зведене до трьох: Атропо, Клото і Лахесіс. З ними пов'язувалася все життя людини. Їх уявляли собі у вигляді бабів. Лахесіс призначає жереб ще до народження, Клото пряде нитку долі, Атропо невідворотно наближає майбутнє і, перерізаючи нитку, обриває життя.
Так от, дорогий винуватець торжества! Я бажаю, щоб Клото твою нитку життя пряла міцною і товстої, Лахесіс зберігала твій щасливий жереб, допомагаючи минути життєві гострі кути і лабіринти, а у Атропо затупились ножиці, і вона їх дуже довго чавила, перед тим як створити невідворотне.

Міліціонер, проходячи по вулиці, бачить таку сцену: чоловік стоїть на балконі і зверху мочиться на перехожих. Весь у гніві, піднімається він в квартиру до того чоловіка.
- Ваші документи!
Той подає паспорт з вкладеною в нього пачкою грошей.
- Ну, документи у вас в порядку, - заспокоївшись, говорить міліціонер, - але все одно мочитися з балкона недобре!
Чоловік простягає йому ще одну пачку.
- Ну, з такими документами! Ви можете на перехожих ... та іншу нужду справляти!
У нашого іменинника (ювіляра) стільки високих звань, у нього такі документи, що він міг би, спокійно плювати на всіх! Але його відрізняє скромність і людяність. За ці його якості пропоную випити!

Одного разу до короля, який прославився своїми добрими справами, прийшов учений старець і приніс йому три дару. Він сказав: «Мій перший дар - це здоров'я! Нехай не підвладний будеш ти хворобам. Другий мій дар - це забуття, забвенье страхів, прикростей і минулих бід. Хай вони не обтяжують твоєї душі! Третій дар - дар інтуїції, що, як чарівний код, підкаже в житті потрібний хід ». Всі ці три дару: здоров'я, забвенья прикростей і страхів і інтуїції, які б вела по життю щасливим шляхом, я бажаю винуватцю сьогоднішнього торжества! Вип'ємо!

(До 20 років)
Створив Бог бика і каже:
- Живи 50 років.
- Ні! - Сказав бик - залиш мені 10, а інше забери собі.
Бог так і зделал.
Створив Бог собаку й каже:
- Живи 30 років
- Ні - скозал собака - залиш мені 12, а остольние забери собі.
Бог так і зробив.
Створив Бог людину і каже:
- Живи 20 років
- Ні - сказав чоловік - Дай мені 40 від бика, а остольние від сабаки ...
Так і вийшло, що людина живе 20 років, як людина, 40 років, працюючи як бик, а решту життя лается, як собака.
Так живи все своє життя як ці 20 років!

Коли люди роблять щось, чого вони соромляться, вони виправдовуються словами, що виконують свій обов'язок. Давайте ж вип'ємо за те, щоб нам ніколи не довелося соромитися за те, що ми робимо на виконання боргу!

Дорогий іменинник! Бажаємо тобі не знати непоправних втрат і розумно коригувати погляд на життя так, щоб бути завжди щасливим. За твоє здоров'я!

 

...