Смс привітання для своячки у прозі

...

«Вітаю!»
Дорогий своячці бажаю в День народження прекрасної долі, сонячних буднів і феєричних свят. Хочу сказати тобі сьогодні самі добрі слова і попросити у небес для тебе великого щастя, про яке, безсумнівно, мріє кожна жінка. Вітаю!

«Вітаю з днем народження!»
Вітаю з днем народження і шлю найтепліші слова сестрички своєї дружини. Бажаю тобі бути такою ж щирою і надзвичайно щедрою. Нехай на твоєму життєвому шляху не зустрінуться ніякі перешкоди, а любов оточить тебе з усіх сторін. Бажаю повністю потонути і розчинитися в цьому любовному болоті.

«Мила своячка»
Мила своячка, в День народження тобі від усього серця бажаю зоряного, світлого щастя, величезного успіху, радісних днів, пам'ятних миттєвостей, завидного здоров'я, словом, всього того, що дарує нам і хорошій людині удача! Будь щаслива, кохана і обожаема!

«Шлю найкращі побажання»
Своячці в День народження шлю найкращі та найщиріші побажання! Нехай рідні і кохані люди дарують тобі увагу і тепло, доля піднесе безліч гарних подарунків, а везіння стане самим вірним твоїм супутником. Посміхайся, будь щаслива і так само хороша, як сьогодні, ще багато років!

«Навчись ставити цілі»
У цей прекрасний світлий день народження ми бажаємо тобі, мила своячка, стати справжньою господинею свого життя. Навчись ставити цілі та впевнено йти до їх досягнення. Нехай кожний твій прожитий день буде черговою сходинкою перемоги, яка стрімко наближає тебе до вершин твоєї слави.

«Мила наша очаровашка!»
Мила наша очаровашка! Я радий привітати сестричку моєї дружини з прекрасним днем народження. Кілька років тому на землі з'явився квітка небувалої краси. З кожним роком він дивує нас все більше і більше. Його загадковість нас інтригує і захоплює одночасно. Приємно усвідомлювати, що ця квітка ти.

«Дорога своячка!»
Дорога своячка! Я тобі дарую цей червоний квітка. І нехай, як у казці, кожен його пелюстка здійснить твоє заповітне бажання. Прочитавши моє привітання, посміхнися своєю ніжною чарівною посмішкою, яка зігріє наші серця, немов сонячний промінчик.

«В День народження бажаю»
Дорога моя своячка, в День народження бажаю тобі прекрасних подій і чудових свят, гарного настрою і доброго достатку. Будь такою ж щирою, жіночною, милою, чарівною і чуйною, як сьогодні, і нехай тобі неодмінно пощастить у всьому, за що ти в житті візьмешся!

...