Веселі тости за жінок

...

Дорогі жінки! Пропоную випити за те, щоб вам ніколи не було більше 30 років, незалежно від того, скільки пройшло зим!

Як казав Бернард Шоу: «Жінка може іноді зізнаватися у своїх гріхах, але я не знав жодної, яка зізналася у своїх слабкостях». А я вважаю, що якщо жінки не зізнаються в слабкостях, значить, їх у них просто немає. Вип'ємо ж за наших сильних жінок!

Жан Жак Руссо написав: «Коли жінка буває до кінця жінкою, вона являє більше цінності, ніж коли грає роль чоловіка. Розвивати в жінці чоловічі властивості, нехтуючи притаманними їй якостями, - значить діяти явно їй на шкоду ». Так вип'ємо ж за неповторну жіночність наших подруг!

Одна старенька, проживши довге щасливе життя, опинилася перед брамою раю. Однак ворота були замкнені, і, як не намагалася жінка відкрити їх, у неї нічого не виходило. Раптом пролунав голос апостола: «Душа Божа, через ворота ти зможеш проникнути, тільки піднявшись по цвяхах, вбитих в них. Але врахуй, їх буде стільки, скільки разів ти любила ». Полізла старенька наверх, але на середині воріт цвяхи скінчилися. Так вип'ємо за те, щоб жінки загодя дбали про дорогу в рай!

Маестро високої моди Ів Роше вивів чудову формулу жіночої елегантності: чорний светр, чорна сувора спідниця і йде під ручку коханий чоловік. За елегантних жінок!

Як казав французький просвітитель Шарль Монтеск'є: «У жінки буває лише одна манера бути красунею, але бути гарненькою - сто тисяч манер». Пропоную підняти наші келихи саме за ці сто тисяч!

Дві дами зустрілися на курорті в літньому кафе. Одна єхидно зауважила:
- Учора на пляжі бачила твого чоловіка. А на руці у нього висіла гарненька блондинка.
- Що в цьому дивного? - Не розгубилася співрозмовниця. - А ти хотіла, щоб у нього на руці висіло відерце з піском і лопаткою? Вип'ємо ж за жінок, які пишаються чоловіками в будь-якій ситуації!

Одного разу, на вулиці Родео Драйв в Беверлі Хілз, де розташовані магазини, в яких багаті люди та знаменитості люблять робити покупки стався такий випадок. Елегантно одягнена жінка, років сімдесяти, але набагато молодше на вигляд під'їхала до магазину Гуччі. Побачивши, що поруч з «Ролс Ройсом» на стоянці біля магазину є вільне місце, вона вирішила поставити туди свій новий білий «Мерседес», але перш ніж вона встигла повернути кермо, молодий чоловік у сріблястому «корвет» з відкритим верхом і ревучим стерео зайняв це місце. Вона різко загальмувала, вийшла з машини і підійшла до молодої людини. «Вам це так не зійде», - суворо сказала вона. Молодий чоловік поправив сонячні окуляри фірми «Каррера», посміхнувся і незворушно відповів: «Зійде. Я молодий і швидкий ». Тоді елегантно одягнена літня дама сіла у свій «Мерседес», розгорнулася, включила двигун на повну потужність і врізалася в «Корвет». На мить молодий чоловік втратив дар мови, потім підбіг до неї зі словами: «Вам це так не зійде! ». На це дама, люб'язно посміхаючись, відповіла: «Зійде, синку. Я стара і багата ». З цими словами вона поїхала. Так давайте вип'ємо за за жінок, життя яких ми намагаємося і вміємо зробити повної радості і пригод.

Багатовіковий досвід спільного життя з жінками дозволяє нам, чоловікам, класифікувати дружин на п'ять типів: дружина-мати, дружина-господарка, дружина-стяжательніца, дружина-коханка, дружина-кар'єристка. Хочу повідомити, що моя дружина володіє всіма цими п'ятьма якостями, але я захоплююся нею за те, що поєднує вона їх у собі в розумній мірі, так, щоб були в повному порядку і діти, і квартира, і я, і сімейний бюджет, і її кар'єра. Вип'ємо ж за мою дорогу дружину!

Англійська королева викликала до себе одного лорда і обурено початку відчитувати:
- Мій пане, минулого тижня ви заявили в парламенті, що всі англійські жінки продажні.
- Так, ваша величність, - відповів той.
- Це просто обурливо. По-вашому виходить, що і я продажна? - Обурюється королева. Лорд засоромлено мовчить. Після недовгої паузи королева з глузуванням продовжує:
- Цікаво, і скільки б ви за мене дали?
- Три соверена, ваша величність! - Не замислюючись, відповів лорд.
- А чому так мало? - Здивувалася королева.
- Ну от і ви теж торгуєтесь ... Так піднімемо ж наші келихи за королев, які не торгуються!

 

...