Весілля в єгипетському стилі «Скрижалі життя»

...

Весільний сценарій, для того, щоб здивувати гостей; адже їм буде повідана костюмована і романтична історія, заснована на міфах древнього Єгипту; нареченого звати Абу, а наречену Фатіма (або придумайте свої власні рідкісні і красиві імена)

Десь у стародавньому Єгипті 5 000 років тому ...

(Гості, свідки, батьки і майбутні молодята зустрічаються біля якогось озера, оточеного деревами, на околиці міста і недалеко від якогось села)

Абу була не багатим пастухом із селища, розташованого біля оазису чудової краси. І ось одного разу, прогулюючись містом він помітив дівчину по-імені Фатіма, любующуюся природою і травами оазису. Її волосся ніжно розвивалися, немов шовк, а очі були нескінченні за своєю глибиною, немов всесвіт, немов портал в інший світ (з'являється наречена, яка красиво милується природою і плавно ходить у шикарній сукні і як-би не помічає оточуючих).

(Всі гості трохи заправляються на швидку руку для продовження подальших пригод.)

І Абу, випадково помітивши Фатіму просто остовпів і закохався в неї з першого погляду (невідомо звідки з'являється наречений, який випасає, поганяючи прутом кіз, одягнений для хохми у смокінг).

(Кози беруться в оренду на 10 хвилин у якої-небудь з місцевих бабок.)

Абу остовпів зупинився і стоїть як укопаний кілька хвилин (зображує захоплення, спостерігаючи за Фатімою) в цей час гості трохи випивають і закушують. Далі наречений, зриває квітку підходить до нареченої і стає перед нею на одне коліно (всі розуміють, що він їй освідчується в коханні). Наречена починає повільно відходити від озера в бік гостей, а наречений слід за нею і говорить слова про кохання (а наречена все мовчить і відходить). Нарешті, майже доходячи до гостей, нареченій говорить Абу: «а чим ти здатний пожертвувати заради мене?». «Всім», - відповідає Абу. «Тоді принеси мені те, чого немає ні в однієї; принеси мені скрижалі життя», - відповідає Фатіма. «Але що це?», - Запитує Абу. Але питання залишається без відповіді, наречена починає відходити ... невідомо звідки з'являється чорна іномарка з тонованими стеклами і відвозить наречену.

Засмучений наречений не знаючи що ж йому необхідно шукати, спирається рукою на дерево і схиляє в горі голову і покладає її на руку. Потім голосно говорить: «але де ж знайду я те, що б доля моя любов'ю відповіла мені?». І раптом, прямо з дерева, підставний замаскований людина з мегафоном, який весь цей час сидів у засідці - каже: шукай в піраміді, яку побудував Сет.

(Замість слова «піраміда» можна застосувати одну власну назву, торгового центру, елітного бутика і так далі, де намічається показна покупка подарунка для нареченої.)

По приїзду в ТЦ, наречений з основною групою гостей рухається до потрібного магазину, заходить у нього і питає у продавця: «я навіть не знаю як запитати, скажіть, а у вас є скрижалі?». Несподівано слід відповідь, - «так, звичайно» і продавець дістає красиву коробку (наприклад чорний ящик).

Абу радісно починає простягати руки до ящика, але продавець каже: «але будь обережний шукач, всі попередні ...» На цьому мова продавця несподівано обривається і не зрозуміло звідки під прилавка вилітають 3 мужика одягнені в білу матерію замість шортів (у стилі під Давній Єгипет). Крім того на головах у кожного з них страшна маска Анубіса (в крайньому випадку можна скажених собак). На ногах шльопанці під старовину.

Починається бій. Двох анубисов наречений встигає вирубати, але третій в цей час захоплює його і починає демонстративно душити за шию. Абу посилено зображує, що задихається і ось-ось помре. Але з іншої підсобки (абсолютно несподівано) з'являється наречена з ритуальним кинджалом і заколює Анубіса. Всі в шоці. Наречена ніжно бере за руки Абу і цілує його. Потім каже: ти не побоявся пожертвувати життям заради мене, тепер я твоя.

Усі щасливі, їдуть в ЗАГС, і на сходинках перед самим входом до нього з-за рогу, абсолютно непередбачувано для всіх (крім нареченого, він у темі) на героя налітає Величезний людина з головою собаки і мечем в руках. Наречений геройськи перемагає. Щасливий кінець і продовження банкету в тому ж стилі, що і історія кохання, але вже на вільні теми.

 

...