Смс привітання для дівера в прозі

...

«Прийшла черга привітати»
Дорогий дівер, прийшла черга привітати тебе з Днем народження – так бери ж теплі і душевні побажання! Нехай у долі все буде чітко і гладко, у справах – повний порядок, в сім'ї – велике розуміння та підтримка, а в душі – гармонія! Удачі тобі і великого щастя!

«Не забувай, що ми поруч»
Сьогодні свій день народження святкує мій дорогий дівер. Я щиро вітаю його і бажаю йому нарешті знайти самого себе і свій шлях у житті. А все інше прийде до тобі. Головне, не забувай, що ми поруч.

«Брат мого чоловіка»
Брат мого чоловіка сьогодні іменинник. Різне було в нас життя: прикрості і радості. Але ти завжди був поруч. Ти наша сім'я. І якщо буде потрібна підтримка, то пам'ятай, що у тебе є ми. Будь щасливий сьогодні і завжди!

«Нехай все буде чудово!»
Деверю коханому на День народження – побажання найкращою і гарної долі, чудового настрою, добрих і вірних друзів, успіхів у всіх справах, великого щастя, добрих сюрпризів, чарівних посмішок і сонячних днів. Нехай все буде чудово і просто чудово!

«Дорогому деверю»
Дорогому деверю в День народження хочу побажати багато радості, великого достатку, чудового настрою, видатних успіхів. І, звичайно, прекрасною і різноманітного життя у всіх її найкращих проявах! Нехай здоров'я ніколи не підводить, радість буде безкрайньої, любов безмежну, а щастя - вічним!

«Чудовий мить»
З Днем народження, дорогий мій дівер! В цей чудовий мить дозволь тобі побажати найкращих благ від життя і дарів від долі. Нехай все, за що б ти не брався, приносить великий успіх і радість, хай все буде благополучно у твоїй сім'ї і нехай душа твоя завжди буде щаслива!

«Дівер, з днем варення тебе!»
Дівер, з днем варення тебе. Ти завжди був радісним і сонячним людиною, залишайся такою! Я бажаю тобі знайти свою другу половинку, але не витрачай занадто багато часу на пошуки, для цього достатньо лише погляду, пам'ятай це.

«Ти сьогодні іменинник»
Ти сьогодні іменинник, мій дівер. Пам'ятаю, як колись ми вперше познайомилися – я хвилювалася і дуже соромилася... Багато води утекло з тих пір. Але ти був дуже уважним і чесним людиною, так і залишився ним. Пам'ятай, що ти гідний найкращого, прагни до цього.

 

 

...