Прикольні тости на новосілля

...

У новому будинку не тужи, дітей рости, дружину люби і сам гоголем ходи. З новосіллям!

Так вип'ємо за ваш гостинний дім, в якому часто лунає щасливий сміх! З новосіллям вас!

Ми п'ємо зілля за новосілля, за ваше веселощі, везіння і життя в достатку і світі в цій чудовій квартирі. Наберемося ж малість за вашу радість!

Ось ми всі тут бажаємо нашим господарям щастя. Адже, як ми всі знаємо, щастя саме не приходить. Його треба видобувати розумом і працею. Щастя без розуму - дірява торба! Добре, що нашим господарям розуму і працьовитості не позичати, так що щастя їм гарантовано.
З новосіллям!

Придбання будинку або квартири завжди і скрізь вважалося найважливішою подією в житті кожної людини, запорукою щастя. Навіть птах має своє гніздо, в якому вона ростить пташенят. Пропоную випити за те, щоб новосели звили в цьому будинку затишне гніздечко. За вашу нове життя і за ваше щастя в цьому домі!

Придбання будинку або квартири всюди і завжди - перемога в забезпеченні свого існування, запорука щастя. Кожна пташка має своє гніздо, де вона створює сімейної затишок і виховує пташенят. Побажаємо новоселам звити в цьому будинку міцне гніздо. За вашу нове життя і нове щастя! Привіт від нашого будинку вашому дому!

Одного разу вночі неабияк п'яний чоловік прийшов до себе додому з одним, коли всі члени його сім'ї вже спали. Ну, як водиться, почав йому показувати квартиру:
- Це ось моя вітальня, а це - спальня, це наше подружнє ложе. Ось на ньому спить моя дружина, а це поруч з нею - я ...
Я хочу випити за те, щоб ти завжди правильно орієнтувався в плануванні своєї нової квартири. З новосіллям!

Так вип'ємо за ваш гостинний дім, в якому часто лунає щасливий сміх!
Будинки, куди нечасто запрошують гостей, обов'язково відвідують нещастя.

А я побажав би вам в новому будинку доброго домовика, який охороняв би його від усього поганого і привертав би добрий. І нехай буде в цьому будинку мирно, щасливо і дружно, звучить сміх і в серцях живе радість!

Друзі, а ви звернули увагу на те, що стіни цього будинку теплі? Вони ввібрали в себе світлу ауру господарів і радість багатьох зустрічей, вони світяться і випромінюють тепло. І це тепло зігріває нас. Так вип'ємо за цей гостинний дім і за дорогих господарів!

 

...