Сценарії до Дня захисника Вітчизни «Справжній чоловік дня»

...

Сценарій родинного свята для учнів початкової школи та їхніх батьків.

Ведучий: Шановні чоловік нашого свята - дорогі тата й їхні сини! 23 лютого - свято знає вся земля! Хочемо привітати Вас з наступаючим святом - Днем захисника вітчизни! Успіхів вам, добра, мужності. Не забувайте про високе звання чоловіків - бути захисниками своєї Батьківщини! І почнемо ми свято з приємного моменту: наші девчоночки підготували своїм татам музичний подарунок!

Пісня «Папа може все, що завгодно»

Ведучий: А правда це чи ні, ми зараз перевіримо. Сьогодні папи разом зі своїми помічниками синами покажуть, що ж вони можуть насправді.

Сьогодні зібралися ми разом,
Щоб вітати чоловіків.
Сильним, сміливим і звичайно добрим,
Таким бачить тата його син.

За участь у конкурсах учасники будуть отримувати жетони, а в кінці свята визначимо переможця, присвоївши йому титул «Справжній чоловік дня».

Отже, спочатку пограємо в гру «Рима». Заодно перевіримо, як тата дружили в школі з російською мовою. Я кидаю кожному учаснику м'ячик, кажучи будь-яке слово. Ви кидаєте м'яч назад, називаючи будь-яку риму до цього слова. Сини можуть допомагати своїм татам! У чиїх руках м'ячик виявиться більш ніж на 5 секунд, той залишає нашу гру. Подивимося, хто ж у нас самий винахідливий! Глядачі можуть вболівати за своїх чоловіків, але тільки без підказок. Отже, почали.

1. Конкурс «Рими»
(Наприклад, слова: мороз - ..., хвіст ..., міст ...., лютий ...., чоловік, ... парк, мишка ..., монітор ..., свято ..., фарба ..., робота ..., сік ..., носок ... і т. д.)

Ведучий: Папи, які проявили в цьому конкурсі винахідливість і показали кращі знання з російської мови, отримують жетончики. А наприкінці нашого свята ми подивимося, у кого ж жетончиків виявиться більше.

Скажіть, чоловіки і «маленькі мужчинки», вам сподобалося грати? А хочете продовжувати? Тоді наступний конкурс для вас. Кожен чоловік в душі льотчик, і зараз ми це вам доведемо. Запрошую на сцену наших тат і їх помічників - синів. Зараз папи спробують себе в ролі конструкторів, а сини повчаться бути справжніми льотчиками.

(Кожна сім'я в особі тата і сина отримує аркуш білого паперу)

Ведучий: Завдання наших тат - змайструвати літак з паперу. Це работка не тільки на швидкість, а й на якість. А далі сини будуть ці літаючі об'єкти запускати в повітря. Чий літачок далі полетить, тому і вручається жетон. Отже, хто ж у нас отримає титул «кращого конструктора» і «кращого пілота»?

2. Конкурс «Літак»
Ведучий: Папи - молодці, синочка - розумничка! Але щось притихли наші матусі! Давайте проведемо наступний конкурс саме з ними. Кожна мама може заробити додатковий жетон для своєї команди в особі тата і сина.
Отже, наш наступний конкурс - це конкурс компліментів! Кожна мама по черзі називає комплімент своєму татові чи своєму синові. Хто довго думає - той і вибуває з гри! Завдання кожної матусі - пригадати якомога більше теплих слів на адресу чоловіків.

3. Конкурс «Компліменти»
(Наприклад, добрий, ласкавий, старанний, слухняний, ніжний, турботливий ... і т. д.)
Ведучий: Відмінно! Молодці, мами! Всі виявилися такими красномовними!
Ну а наступний конкурс для ваших синочків. Зараз вони відчують себе справжніми художниками. Завдання синочків - намалювати себе з закритими очима. На все про все у вас 5 хвилин. Раз, два, три, поїхали!

4. Конкурс «Юний художник»
(Заздалегідь підготовляється реквізит: пов'язки на очі, аркуші паперу, маркери).
Ведучий: Молодці! За участь у цьому конкурсі кожен з вас отримує жетон, адже всі ви дуже сильно старалися!

А тепер, дорогі друзі, прийшла пора підвести підсумки. Отже, хто заробив один жетон? А у кого їх два? Може бути, хтось примудрився заробити ще більше жетонів? Учасник свята, який заробив найбільшу кількість жетонів, отримує титул «СПРАВЖНЬОГО ЧОЛОВІКА ДНЯ!» Ще раз всіх зі святом - з Днем захисника вітчизни! Бережіть Батьківщину!

 

...