Гарний новорічний тост

...

- Дід Мороз все переплутав, - з досадою сказав призовник. - Військову форму я просив у нього п'ятнадцять років тому. А він підніс мені її тільки тепер.
Давайте вип'ємо за те, щоб Новорічні дари Діда Мороза збігалися з нашими побажаннями!

Вранці 1 січня дружина просить чоловіка допомогти зробити прибирання в квартирі. Той відмовляється:
- Не можу, у мене руки трусяться ...
- От і добре! Витрясешь половики і килими.
Давайте вип'ємо за те, щоб у Новому році отримувати користь навіть з негативних явищ!

Вино розширює судини, піднімає настрій, скрашує життя. А от одному моєму знайомому лікар заборонив пити вино. Більше того, зобов'язав регулярно пити молоко. Бідолаха мужньо по кілька разів на день приймав ці ліки, але довго не витримав.
- Тепер я розумію, - каже він, - чому немовлята весь час скиглять і ревуть!
Давайте вип'ємо за те, щоб не ревіти і не хникати в Новому році!

Коли тебе посилають, а ти йдеш куди хочеш - це і є свобода.
Вип'ємо за те, щоб у Новому році завжди мати свободу вибору!

По пустелі повзе мужик. Жага його змучила. Сонце смажить, пісок плавиться, загалом, не рай. Раптом мужик бачить - стоїть стовп, на ньому стрілка вбік показує, і на ній написано: «До води - 2 км». У мужика звідки тільки сили взялися, схопився і в ту сторону рвонув. Біжить, весь вже кінчається. Незабаром бачить іншої стовпчик зі стрілкою та написом на ній: «До води - 1 км». Мужик зібрав останні сили і побіг у тому напрямку. Свідомість вже відключалася, коли він побачив стовпчик з написом: «До води - 200 м», і стрілкою, що показує вниз.
Вип'ємо за те, щоб у Новому році у нас завжди було, чим вгамувати спрагу!

Мисливець розповідає в гостях:
- Самий небезпечний звір - грізлі. Від цього ведмедя немає порятунку. Якщо ви біжите, він біжить ще швидше. Якщо ви кинетеся у воду, він теж попливе.
- А якщо сховатися? - Запитав хтось із гостей.
- Він теж сховається!
За те, щоб у Новому році нас не підстерігали небезпеки!

Заснув один чоловік і приснився йому сон: поруч з ним прекрасна жінка. Прокинувся - нікого немає. Вип'ємо за те, щоб у Новому році збувалися б всі хороші сни!

Молоду людину, не позбавленого здорового кар'єризму, призначають завідувачем відділом. Він вже бачить себе на наступній сходинці ієрархічної драбини і починає будувати для цього фундамент - працювати і працювати. У всякому разі, він не йде додому раніше начальника. Якось він затримується на роботі до півночі й бачить свого боса, що стоїть біля машини зі знищення документів, з якоюсь папером у руці.
- Послухай, - звернувся до нього бос, - це дуже важливий документ, а моя секретарка вже давно пішла. Ти не знаєш, як ця штуковина працює?
- Зрозуміло, - відповів молодий заввідділом, подумки дякуючи долі за такий випадок.
Весь тремтячи від можливості вислужитися перед босом, він включив машину, вставив у неї документ і натиснув кнопку старту. Документ повільно зник у череві машини.
- Чудово, чудово, - вигукнув бос, - не знаю, що б я робив без тебе! Так, я забув тобі сказати, що мені потрібна лише одна копія.
Вип'ємо ж за те, щоб у Новому році ми змогли просунутися по службі і не плутали машини для знищення документів з копіювальними!

Дурнів менше, ніж думають. Часом люди просто не розуміють один одного. Вип'ємо за взаєморозуміння в Новому Році!

Коза пішла, а козенята замкнулися і чекають. Підбігає до дверей вовк:
- Козлятушкі, хлопці, одчиніться, відчинивши, ваша мати прийшла, молочка принесла.
- Вали звідси, сірий! Ми її за пивом послали! Невже на Новий рік молоко пити?! За Новий рік!

 

...