Тости друзям

...

Нам на життєвій стезі
Самотньо без друзів.
Тост за них,
Завжди надійних,
Допомагають скрізь.

У своє свято ти покликав нас всіх,
І, значить, будуть пісні, сміх,
Вірші - Єсенін, Пушкін, Блок! ..
І - тостів сонячний вінок! ... Ось що в останньому скажімо тості:
«Частіше ти клич нас у гості!»

Все пройде - і надії зерно не зійде,
Все, що ти накопичив, ні за гріш пропаде.
Якщо ти не поділишся вчасно з одним -
Все твоє надбання ворогові відійде.
Пропоную тост за нашу взаємовиручку, друзі!

Друзі, піднімемо ж келихи,
За нашу дружбу без дощів.
Щоб було нам завжди комфортно
Серед присутніх людей.
За тих, хто з нами в сніг і холоднечу,
За тих, хто в сонце і спеку.
Приємно бути комусь потрібним,
Коли по життю важко нам.
А коль до нас щастя нагряне,
Знову біжимо до своїх друзів.
Давайте вип'ємо з вами міцної
За тих, хто вірний більше життя.
За вас, друзі мої рідні,
Нехай нам буде всім легко.

Якщо раптом на шляху нас удача торкнеться або раптом, не дай Бог біда. Ми до друзів своїм мчимо, як промінчики сонця вони нам допомагають завжди. Виливаємо ми душу, бути можемо собою. Тут не потрібно маску одягати. Адже друзів люблять усіх за те, що такі, готові самими собою прийняти. Піднімаю келих вина ароматного, щоб всі зустрічі з друзями були солодкими, приємними. За друзів, найвірніших людей на землі п'ю я, стоячи сьогодні як ніби уві сні.

Дорогі друзі! Давайте піднімемо келихи за нашу сьогоднішню зустріч через стільки років, за наші студентські роки, за наші успіхи і досягнення. Я дуже радий бачити вас здоровими і веселими, повними перспектив і п'ю за все наше покоління, за його щастя, надії і натхнення!

У першій частині тосту я роз'ясню, що мені подобається в N. Всяке оцінне судження передбачає вибір комплексу критеріїв оцінки і об'єднання їх в загальному судженні. Якщо в якості критеріїв взяти духовність, життєрадісність, енергію, одержимість, іншими словами, все, від чого вино життя б'є ключем, то всього цього в N. навалом, і я схиляюся перед ним. У другій частині тосту я висловлюю свої почуття у поетичній формі. N. - Квітка чарівний, милий; келих ігристого шампанського, локальний вихор життєвої сили і незвичайний аспект прекрасного. За героїню торжества! Ура!

Давньогрецький публіцист Ісократ ще в п'ятому столітті до нашої ери писав: «Не скоро ставай одним, а зробившись раз, старайся їм залишатися, тому що однаково ганебно - не мати ні одного друга і міняти багатьох друзів». Друзі! Піднімемо келихи за наші взаімопріятние стосунки! Нехай вони будуть довгими

Одна розумна людина, якось висловив думку, яку знають і досі: скажи мені хто твій друг і я скажу, хто ти є! І я хочу випити вина за те, що я, виявляється, чудовий чоловік! За мене! І за Вас - моїх друзів!

Чоловікові прийшла телеграма від дружини з відрядження - тільки одне слово: «Пиво». Думав-думав він, що б це могло означати, нічого не придумав і пішов порадитися до одного. Той розшифрував телеграму так: «Пробач, змінила, повернуся, пояснюючи». Чоловік засмутився, але вирішив сходити ще до одного одному. Той розшифрував телеграму по-своєму: «Намагалася змінити, всі відмовилися».
- Ось це зовсім інша справа! - Зрадів чоловік. Так давайте ж вип'ємо за справжніх друзів!

 

...