Жартівливий тост привітання чоловікові

...

-Дорогі чоловіки, від імені жінок вітаємо вас зі святом Російської армії, а значить, з святом наших чоловіків. Ми вас любимо, цінуємо і готові надихати на подвиги в славу вітчизни.
Хай живуть чоловіки!

Кажуть, що гаряче сонце роздягає дівчат до купальників. Так вип'ємо за чоловіків, які сильніше сонця!

Вип'ємо за найкрасивіших, розумних, чарівних, так би мовити, за прекрасну стать, що прикрашає нашу планету, коротше, за нас, чоловіків!

За чоловіків, у яких стоять ... келихи, налиті вином. І за жінок, які дають ... випити до кінця ці келихи!

Китайський мудрець Сюй Сюемо у ХVI столітті писав: «Чоловік любить жінок, як подорожній, замучений спрагою, тягнеться до води. Від того, задовольнивши пристрасть, він втрачає інтерес до предмета своїх жадань. Жінка любить чоловіка, як подорожній, томімий ​​спекою, прагне до прохолоди. Від того, навіть досягнувши бажаного, вона не пересичується любов'ю ». Друзі!
Давайте піднімемо келихи за чоловіків, що випробовують спрагу навіть під тропічними зливами!

Чоловік відчув себе погано і звернувся до лікаря. Лікар оглянув хворого, зайшов до дружини і сказав, що її чоловікові залишилося жити всього добу. Дружина вирішила не подавати виду і влаштувати чоловікові свято в його останні години. Вона поставила на стіл його улюблене вино, приготувала його улюблений вечерю. Вночі вони вирушили в спальню. Дружина надушилися найкращими духами, наділа саму витончену нічну сорочку. Чоловіка одягла у все нове, посипала. І звідки тільки з'явилися у чоловіка сили. Він намагався раз, другий, третій. Дружина відсторонилася і сказала:
- Тобі добре, завтра на роботу не йти, а мені рано вставати.
Так вип'ємо ж за прекрасне відношення до чоловіків, тоді вони будуть віддаватися дружинам до останнього подиху!

Панове присяжні засідателі! Вип'ємо за перлину садибно-паркової архітектури, за цей котедж-люкс, де ми згустилися з палким бажанням привітати N. І де Баженову, Жилярді і Казакову робити вже нічого. Вип'ємо за господаря і привітаємо його з презентацією цього райського куточка природи!

В одному замку жила графиня, у якої був паж-красень, а чоловік відправився в черговий хрестовий похід. І от якось увечері каже вона пажеві:
- Паж, мені холодно.
Паж зібрав з усього замку ковдри, укрив графиню, і та в прикрості заснула. Наступного дня графиня знову говорить йому:
- Паж, мені холодно.
Тоді паж зібрав ковдри з усього графства, укрив графиню, і вона в прикрості заснула. На третій день графиня знову говорить пажеві:
- Ну, паж, мені ж холодно!
Той зібрав ковдри з усіх сусідніх графств, укрив графиню, і вона заснула. Вранці викликає графиня пажа і каже:
- Купи собі сіна.
- А навіщо воно мені, - запитує паж.
- Віслюки повинні сіно є! - Відповіла та.
Піднімемо ж келихи за справжніх чоловіків, до раціону яких сіно не входить!

Старовинна легенда свідчить, що давним-давено жив на світі один дракон, який харчувався виключно незайманими. Перемогти його. як Вам всім повинно бути абсолютно зрозуміло, був тільки один спосіб ...
Так вип'ємо ж за цей стародавній спосіб перемагати чудовиськ!

«Чим сильніше у людини характер, тим менше схилі він до непостійності в коханні», - писав Стендаль. Так вип'ємо ж за наш слабкий характер, що відкриває такі горизонти!

 

...