9 років весілля

...

У Книзі книг, Біблії, сказано: «Їж із радістю хліб свій, пий в радості серця вино твоє, удаляй печалі від серця твого, і так благоволить Господь до справ твоїм». Дорогі наші молоді, ви жили всі ці дев'ять років за біблійним правилом, чого вам і бажаємо в подальшого спільного життя!

У календарі сімейних дат
Фаянсовий її вбрання.
До ювілею цілий рік:
Без «дев'яти» рахунок не йде!
Хоча у вас не ювілей,
Привітати хочеться скоріше
З дев'ятою річницею,
Зовсім не без причини.
Вас вітаємо з цією датою!
Живіть дружною і багатою
Любов'ю, щастям і сім'єю,
І так - до весілля золотий!

Сьогодні ми зібралися, щоб відзначити настільки славне і знаменна подія, про яку згадали навіть всі світові засоби інформації, у тому числі Бі-Бі-Сі і наша місцева радіостанція. А я на правах старого друга хочу нагадати тим, хто вже встиг забути, що ми зібралися тут для того, щоб в черговий раз привітати цю чудову пару з черговою урочистою датою, що відзначила їх спільне життя. І хочу побажати нашим молодим і відданим подружжю, а також вірним, не тільки подружжю, але і друзям (чому ми всі з вами свідки) радісних днів і ласкавих ночей! Успіхів і довгі літа разом! Гірко!

Дорогі «молоді», а також їх друзі! Вам всім відомо, що під Новий рік в Італії за давно сформованою традицією прийнято викидати з вікон будинків всі старі, непотрібні речі. Сьогодні я хочу побажати нашим «молодятам» послідувати цій вкрай корисною традиції і викинути зі свого будинку, а також зі своїх сердець разом з осколками розбитих тарілок всі образи, непорозуміння, ревнощі, роздратування і претензії, що мають нещастя трапитися з вами за прожиті разом дев'ять років . Тоді ви напевно помітите, що, викинувши весь цей мотлох, ви начебто звільнилися, а ті що залишилися у вас спогади свідчать тільки про взаємну любов, вірності, довірі і повазі. Тоді не тільки минулі роки вам здадуться щасливими, а й майбутні здадуться такими. За ваше сімейне щастя! Гірко!

 

...