Вітальні тости з днем народження

...

З чим би тебе привітати? ... Вітаю тебе з тим, що тебе є кому вітати! Це, погодься, важливо. І це - твоя заслуга. Тому що такого розумного, веселого, товариську людину я ще не зустрічав. Залишайся таким же завжди! Вітаю!

Ми бажаємо тобі в День народження
Багато щастя, здоров'я, удач
І нехай всі знайде втілення
З твоїх грандіозних завдань!

Я хочу побажати своєму другові на день народження здоров'я марафонця, розуму академіка і багатства Білла Гейтса. Все інше у (ім'я) є: прекрасні батьки і надійні друзі. За тебе, (ім'я)! За нашу дружбу!

«У людини в житті два основних напрямки, - зауважив один мудрець, - він або котиться, або дереться». Що легше? Здається, перше. Але не поспішайте з висновком. Котяться дуже швидко втрачають «життя» і передчасно сходять зі сцени. Важко уявити людину, яка котився б, скажімо, до 70 років! А дертися можна! Ось наш іменинник з розряду карабкающихся. І нехай він дереться до 100 років. Мій тост: за найздоровіший вид спорту - за альпінізм!

Чи не випити як, коли є причина,
Коль життя подіями сповнена:
Сьогодні день твій - іменини,
А як тут можна без вина?

Не для того, щоб свято справити,
Ні, ні, зовсім не для того,
А щоб від усієї душі привітати
І побажати тобі всього!

Вип'ємо за твій труну ... який зроблений з дуба ... якому сто років, але який ще не народився ... Я бажаю тобі, щоб ти жив (а) ще сто років!

У одного хлопця помер батько і залишив йому заповіт щоб весь свій спадок, який він йому залишив, він прогуляв зі своїми друзями. Він так і зробив прогуляв всі гроші зі своїми друзями але скоро гроші закінчилися і на нього звалилися борги друзів яким він допомагав хлопець пішов просити допомоги у друзів але все йому відмовили і не хто не хотів допомогти він залишився сам зі своїми проблемами і хлопець вирішив покінчити з життям взяв мотузку зробив петлю закріпив на люстрі і коли він вибив табурет з під ніг люстра відірвалася і з стелі на нього посипалося золото діаманти гроші і записка від батька а тепер синок прогуляти ці гроші з справжніми друзями.
Так вип'ємо ж за справжніх друзів!

В одному древньому перською трактаті сказано: «Чотири риси людини призводять до чотирьох наслідків: упертість - до ганьби; запальність - до каяття; лихослів'я - до ворожнечі; лінь - до приниження. »Дорогий іменинник! Твоєї натурі ці риси досі були не властиві. Так вип'ємо ж за те, що б вони так і не з'явилися.

Нехай здається часом страшна доля,
Чи не падай духом без причини.
Немає в світі прірви без дна,
Хоч високі, але є у гір вершини!

Я хочу підняти свій келих за те, щоб Ваші фінансові, фізичні і т. д. можливості завжди перевершували аналогічні потреби Ваших рідних, близьких, друзів.
Іншими словами, щоб Ви ще могли, а вони вже не хотіли ..... поки.

 

...