Чоловічі тости

...

Коли казки стають бувальщиною, дружини перестають вірити в чоловічі легенди.
За легендарних чоловіків, про яких складають міфи жінки!

Справжній чоловік знайде час поспілкуватися не тільки з дружиною, але і з тещею. Так вип'ємо за товариських чоловіків!

Пояснює прапорщик солдатам, що таке земне тяжіння.
- Ось, товариші солдати, якщо візьмемо ми, приміром, чобіт і підкинемо його вгору, то він знову на землю впаде, тому як на нього земне тяжіння діє.
Боєць якийсь запитує:
- Товаришу прапорщик, а раптом він у воду впаде, а не на землю? - Ти що, синку, дуже розумний, так?
А не знаєш, що водою у нас флот займається! Так вип'ємо ж за те, щоб кожен з нас теж займався тільки своєю справою!

Якщо чоловік вміє використовувати жіночі недоліки, вони будуть виблискувати яскравіше будь-яких переваг.
За ювелірів!

Серед переконаних холостяків побутує думка, що жінки - це ще більша біда, ніж злодії і грабіжники. Адже бандити надають вибір - гаманець або життя? А жінки вимагають і те, і інше.
Так вип'ємо ж за тих чоловіків, які за першою вимогою готові віддати коханій жінці і життя і гаманець!

Коли ми п'ємо пиво з моїм другом, я розумію, що кожна хвилина життя сповнена глибокого змісту. Коли я бачу, як моя дружина з подругою п'ють пиво, я дивуюся:
- Невже вона не розуміє, що кожна хвилина життя сповнена глибокого змісту.
За глибокодумних любителів пива!

Справжні джентльмени залишаються друзями навіть в тому випадку, якщо стають чоловіками своїх подруг. За справжніх джентльменів!

Справжній чоловік, потрапивши в біду, не журиться, а опинившись на вечірці, не уникає веселощів. Він не ніяковіє перед начальством і милосердний до бідних і немічним. За вас, справжні чоловіки!

Є давньогрецький міф про велетня Антея, володаря Лівії. Він був не переможемо, поки стикався зі своєю матір'ю-землею, що давала йому нові сили. Проте знаменитий Геракл все ж переміг його, відірвавши від рідної землі і задушивши в повітрі. З тих пір образ Антея став символом сили, яку дає зв'язок з матір'ю-батьківщиною, рідною країною. Так давайте ж вип'ємо за те, щоб ніхто не зміг нас відірвати від нашої рідної землі, від нашої Батьківщини

Одного разу, коли чоловік збирався надовго виїхати з будинку, дружина суворо попередила його, що якщо він буде їй змінювати, то вона оглухне, у неї випаде волосся і зуби. Через рік чоловік повернувся додому. Він гукнув дружину і переконався, що вона чує. Заговорив з нею і побачив, що зуби у неї на місці. Попросив зняти хустку - волосся не випали.
- Яка ж ти брехуха! - Вигукнув Насреддін радісно.
Так вип'ємо ж за чоловіків, які завжди вірні своїм дружинам!

 

...