Тост коханому чоловікові

...

Чоловік, нахилив голову перед жінкою, може побачити набагато більше, ніж чоловік, що дивиться на неї зверхньо. Так вип'ємо за чоловіків, які схиляються перед жінками!

Якщо чоловік запізнився до вечері, то обов'язково знайде причину, щоб виправдатися перед дружиною. Так вип'ємо за обов'язкових чоловіків!

Якщо чоловік цікавиться не тільки дружиною друга, а й іншими жінками в будинку, він живе повноцінним життям. Так вип'ємо за цікавих чоловіків!

Чоловіка, який за розкладом відвідує вранці подругу дружини, вдень обідає у дружини одного, а ввечері до вечері повертається додому, можна назвати пунктуальним. За пунктуальних чоловіків!

Чоловік ніколи не згадає про дружбу, якщо мова йде про любов. Він не стане дружити з жінкою, якщо має шанс стати її коханцем. Так вип'ємо за справжніх чоловіків!

Якщо жінки - квіти, то чоловіки - садівники. Так вип'ємо за найпрекраснішу професію на землі - за садівників!

Автобус потрібно обходити спереду, трамвай ззаду, а жінку треба обходити з усіх боків. За ввічливих чоловіків!

Жінки легко вірять тому, до кого палають пристрастю, але не вірять тим, хто їм не подобається. Вип'ємо за чоловіків, для яких розкриваються всі серцеві таємниці жінок!

Коли ледачого бика запрягали у віз, він замукав, що він зовсім не бик, а корова. Коли принесли відро, щоб його подоїти, бик раптом згадав, що він - бик. Так вип'ємо за чоловіків, які не бояться ніякої роботи!

П'яний мураха заснув під танком. Вранці прокинувся і каже: «Ось це видобуток я вчора приніс!». Так вип'ємо за господарських мужиків!

 

...