Прикольні конкурси

...

Прикольні конкурси, представлені на нашому сайті, стануть знахідкою для будь-якого свята. Побалуйте гостей не тільки «хлібом», а й «видовищами», влаштувавши для них цікаву розважальну програму!

Знайди серце
По кімнаті або залу розкладаються сердечка. Ведучий дає гостям завдання: знайти якомога більше сердечок, які заховані в найнесподіваніших місцях. Гості приймаються за пошуки. Хто знайде більше сердечок, той і виграє в конкурсі та, відповідно, отримує приз.

Світло мій дзеркальце, скажи ...
Для участі в конкурсі достатньо буде декількох гравців, який будуть виступати по черзі. Кожному вручається дзеркало. Гравець, дивлячись у дзеркало, повинен робити собі компліменти. Так чинять усі три або чотири гравці. Наприкінці гості оцінюють, чиї компліменти були оригінальніше.

Сірник
Кожному бажаючому брати участь у конкурсі дається сірник. Коли перший гравець виходь на центр залу, його сірник підпалюють. Поки сірник не згоріла, він повинен розповісти про себе якомога більше подробиць. Те ж саме роблять всі гравці. Наприкінці підраховують, хто сказав більше подробиць.

Їжачок
Гості беруть яблуко і вставляють у нього якомога більше сірників, щоб вийшов їжачок. Для участі в конкурсі запрошується пара, що складається з хлопця і дівчини. Вони по черзі витягують по сірнику з яблука і говорять один одному по ласкавому слову. Наприкінці парі вручають приз.

Намалюй слово
Ведучий з гостями придумують слово і говорять його одному з учасників конкурсу. Його завдання зобразити це слово на папері, не використовуючи при цьому літер і цифр. Учасник старається і малює. Завдання команди гравців вгадати, про яке слово йде мова. Той, хто вгадає першим, отримає приз.

Я ніколи не ...
Даний конкурс досить цікавий для людей, які ще недостатньо впізнали один одного. Всі люди сідають по колу, кожному в руки дається багато фішок. Перший гравець говорить «я ніколи не ...» і називає те, що ніколи в своєму житті не робив. Гравці, який, навпаки, робили те, що перший гравець не робив, дають йому по одній фішці.
Виграє той, хто набере максимальну кількість фішок.

Пожежа
Для участі у конкурсі запрошуються кілька гравців, їм вручається за два аркуші паперу. Вони повинні представити, що у них вдома сталася пожежа, і гравці повинні вирішити, яку річ вони врятували б у першу чергу. Цю річ вони і повинні намалювати на першому аркуші. На другому аркуші вони повинні зобразити причину, по якій вони врятують саме цю річ.
Всі папери складають у два ящики перший ящик - це «предмет», другий - «причина». Потім ведучий витягує по листу з обох коробок. І виходить цікава розповідь: «я врятую телевізор, тому що по ньому приємно ходити».

Дівчина за ширмою
За ширму заводять одну дівчину. Ведучий задає гостям запитання про одяг дівчині, про її макіяжі, волоссі і так далі. Кожен має право висловлювати свою думку. Хто виявляється правий, тому нараховуються очки. Гість, який набрав максимальну кількість очок, отримує приз.

Наклейки
При вході на торжество ведучий вручає гостя по наклейці. Гості зберігають їх протягом усього торжества. Ведучий має право забрати наклейку у гостя, якщо у нього схрещені руки або ноги. Виграють ті гості, які жодного разу не схрестили рук і ніг. Їм вручаються призи.

Стоноги
Всі гравці діляться на дві команди. У всіх командах рівну кількість осіб. Ведучий дає командам товсту мотузку. Всі учасники беруться за мотузку однією рукою. Хтось правою, хтось лівою. Далі кожен згинає одну ногу і утримує її вільною рукою.
Завдання гравців дострибались в такому стані до фінішу і назад. Команда, яка перша впорається із завданням, отримає приз.

 

...