Новорічні конкурси для корпоративу

...

Щоб вечірка в колі керівників і підлеглих не перетворилася на нудне проведення часу, використовуйте в розважальних моментах наступні веселі і заводні конкурси. Тоді свято, напевно, вдасться на славу!

Пантоміма
Запрошені на конкурс гості повинні без слів показати, який з казкових героїв написаний на його жетоні. Листочки з іменами героїв провідний готує заздалегідь. Конкурс можна спростити, якщо визначити, що герої будуть новорічні, чи це будуть виключно тваринні та д. п. Переможцем вважається самий артистичний, на погляд всього залу для глядачів, учасник.

Вгадай мелодію
Якщо у ведучого гарний музичний супровід, то можна провести наступний конкурс. Всі гості уважно слухають мелодію новорічної або просто зимової пісеньки і намагаються згадати слова. Переможе той, хто заспіває більша кількість пісень. Ведучому варто пошукати не тільки найпопулярніші, але і рідко яка крутиться композиції, тоді конкурс буде заковирістий і цікавіше.

Спритність рук
У ведучого в запасі повинна бути табуретка і 4 столових ложки, 4 хустки, щоб зав'язати очі. У конкурсі беруть участь 4 особи. Табурет перевертають догори ногами, кожного учасника ставлять до кута табурета, потім конкурсантам зав'язують очі, повертають спиною до ніжки і велять зробити з великих кроки. Тепер учасникам вручають по ложці і пропонують покласти їх на «свою» ніжку табуретки. Зал шумно викрикує підказки, але розібрати щось учасники просто не в силах. Виходить смішно!

Сіамські близнюки
Для цього конкурсу запрошують будь пари, їх пов'язують «спина до спини». А далі з учасниками можна витворяти, що хочете. Якщо ялинка у вас велика, нехай вони на швидкість оббегут її. Якщо простір обмежений, нехай станцюють вальс, а ще краще - яблучко. Веселощі і заливчастий сміх гарантовані!

Споемте, друзі
Всі запрошені діляться на 2 музичні команди. По черзі один «хор» повинен поставити запитання, згадавши рядок з пісні. Наприклад: «Що тобі подарувати, людина мій, дорогий?» Противники швидко знаходять відповідь - рядок з іншого музичного твору, наприклад: «Мільйон, мільйон, мільйон яскраво-червоних троянд ...» Перемагає остання відповіла команда. Можна ускладнити завдання, вибравши чисто новорічні питання.

Порадій подарунку
Як тільки подарунки вручили, ведучий оголошує наступний конкурс. Кожен гість повинен нести свій подарунок так, як скаже Снігуронька. Отже, всі кладуть подарунки спочатку на голову і намагаються таким чином пересуватися, потім затискають колінами, тримають в одній руці, а іншою рукою захоплюють одну ногу і т. п. Головне, щоб подарунки були б'ються і не надто важкі.

Страсна зустріч
Конкурс для сімейних пар. Чоловіків та жінок ставлять один від одного на певній відстані, а по середині кожної пари - роздруковану пляшку вина чи горілки. Сильній половині зав'язують очі, як слід розкручують і пропонують підійти до дружини і пристрасно обійняти її. Але на шляху дружина - роздрукована пляшка. Жарт у тому, що поки чоловіків розкручують, пляшки з підлоги забираються.

Перевіримо себе
Гості встають в хоровод навколо ялинки, але не співають. Ведучий пояснює, що на його запитання: «У всіх у нас є руки?», Учасники хороводу повинні взяти за руки своїх сусідів. Тепер починається рух по колу під веселу новорічну пісеньку. Потім ведучий знову запитує: «У всіх у нас є вуха?» Учасники тримаються за вуха сусідів і т. д. Коли справа доходить до п'ят, буває особливо забавно. Якщо компанія з почуттям гумору, можна згадати і про «п'яту точку» і про груди ...

Мішок діда морозу
Всі гості шикуються в одну лінійку, на одному кінці якої - сам Дід Мороз, а на іншому - його мішок. Починає грати музика, перший учасник бере мішок, повертається з ним навколо своєї осі і передає в руки наступному учаснику. Музика постійно зупиняється. Той учасник, в руках якого виявився мішок, повинен виконати для Діда небудь номер. Коли мішок «доходить» до Діда Мороза, починається роздача подарунків.

 

...