Веселий новорічний корпоратив

...

Сценарій для проведення новорічного корпоративу. Це може бути корпоратив в кафе із замовленням ведучого, а може проходити просто на роботі (скажімо, вечір), а провідною (або ведучим) може бути один з працівників підприємства.

Всі учасники (працівники підприємства) зібралися, стіл накритий виходить ведучий.

Ведучий:
Ми вас сьогодні тут зібрали,
Щоб з святом привітати всіх,
Наповнимо до країв келихи,
Порожніми бути їм просто гріх.
Давайте будемо веселитися,
Забудемо особисті турботи,
Не будемо на начальство злитися,
Що напружує нас роботою,
Що нам зарплату не підняло,
Що обіцяло відпустку влітку,
Що за рік так вже дістало,
Та що вже говорити про це!
Давайте вип'ємо, посміхнемось,
Адже свято на порозі - ось!
Привітаємо всіх да посміємося,
Адже привід є, адже Новий рік!

Ведучий бере келих з шампансім і обходить всіх присутніх, починаючи з начальника. Всі випивають. Починає негромно грати музика. Всі сідають за стіл, випивають, закушують, розслабляються. Потім починаються конкурси.

Ведучий: Проведемо конкурс «Що мені сподобалося найбільше в жінці».

Для цього конкурсу потрібно кілька чоловіків і жінок, головне, щоб їх число було однаковим, скажімо, п'ять чоловіків і п'ять жінок. У ряд ставляться стільці, на них сідають чоловіки, а жінки повинні виконати східний танець під відповідну музику, причому якомога старанніше. Після танцю ведучий запитує у кожного чоловіка, що йому сподобалося в танцюючої перед ним жінці (яка частина тіла). Чоловік починає вигадувати, і тут йому повідомляється, що він повинен поцілувати жінку в ту частину тіла, яка йому так сподобалася.

Після конкурсу починає грати музика, всі танцюють, випивають, закушують.

Після музичної паузи ведучий пропонує вибрати Снігуроньку з знаходяться в приміщенні жінок. Снігуроньку вибирають, садять на стілець посередині кімнати.

Ведучий: А зараз проведемо конкурс «Ознака темпераментного чоловіка».

Перед Снігуронькою ставиться в ряд кілька стільців (по можливості, якомога більше), на стільці садяться чоловіки, ложат нога на ногу, на тій нозі, що зверху, брючина закочується якомога вище. Чоловіки повинні придумати для Снігуроньки якомога більше компліментів, щоб Снігуронька «розтанула». Чоловіки по черзі висловлюються в перебігу декількох хвилин. Після того, як Снігуронька зізнається, що вона «розтанула», ведучий оголошує: А конкурс-то був взагалі-то на саму волохату ногу! І Снігуронька танула саме через це!

Далі ведучий оголошує гороскоп для працівників підприємства на майбутній рік. Складається за займаними посадами на даному підприємстві (скажімо, начальник виробництва отримає в Новому році новий верстат і нових інтернів, бухгалтер - нову шубу і новий штраф, менеджер - нову скаргу, начальник - надбавку до зарплати і підвищення, а секретарка, відповідно, просування по службі і новий службовий роман).

Після гороскопу всі випивають, закушують. Ведучий передає слово директору підприємства, який усіх вітає з наступаючим Новим Роком.

Після цього продовжується дискотека.

 

...