Сценарій весільного викупу «Наречений летить до нареченої на крилах любові»

...

Весільний сценарій викупу нареченої, в якому беруть участь рідні нареченого і його друзі. Проходячи різні етапи конкурсу, наречений потрапляє до нареченої, яка чекає його за закритими дверима в кімнаті.

Рано вранці (за пару годин до початку весільної церемонії) до будинку нареченої під'їжджає весільний кортеж. Головні дійові особи викупу - наречений і його друзі, яких прийнято називати «братва нареченого». На порозі будинку стоять подружки нареченої і її близькі родичі. На кожній двері - по 2-3 людини. Наречений разом зі своєю групою підтримки беруть участь у конкурсах, щоб якомога швидше дістатися до коханої нареченій. Кожен етап умовно можна назвати «станцією»

Станція перша (на воротах)

Подружка:
Здрастуй женишок, дорогий!
Бачу, що приїхав ти до нареченої додому!
Привела тебе сюди любов
Твої гласу виблискують нею знову!

Щоб наречену побачити скоріше
Тобі доведеться пройти чимало дверей!
Довести потрібно те, що ти самий-самий
Що ти люблячий, ніжний, а не впертий!

Подружка:
Ну що ж, почнемо ми наші випробування! І відразу хочемо послухати друзів, які сьогодні вирішили тебе підтримати. Дорогі друзі, Вам даю одну хвилину. За цей час потрібно придумати якомога більше компліментів, які охарактеризує Нареченого. Головне - говорити швидко, довго не роздумуючи над компліментами. Ну, а за кожну паузу ви повинні будете відкупитися монетами будь-якого номіналу. Отже, раз-два, три!

Конкурс «Компліменти на адресу нареченого»

Станція друга
Подружка: Здравствуйте, гості заморські! Якими долями Ви в нашому королівстві опинилися?

Наречений (відповідає)

Подружка: Але, як Ви вже, напевно, здогадалися, просто так нічого не буває. Щоб побачити наречену швидше, потрібно пройти нашу станцію, яка має назву «Вікторина».

(Нареченому вручають «букет» куль. У кожній кульці захований листочок, на якому написано питання. Наречений лопає кулі, відповідаючи на запитання.)

Можливі питання:
Дата народження майбутньої тещі?
Точна дата знайомства з другою половиною?
Чи є у Вашій другій половини на тілі родимки? Скільки саме?
Про скількох дітях мріє Ваша кохана?
За яких обставин Ви познайомилися (Докладний відповідь)
Який розмір взуття носить твоя наречена?
Точний домашню адресу нареченої.

(Якщо наречений неправильно відповідає на питання - він дає подругам нареченої подаруночки або грошові купюри).

Конкурс «Весільна вікторина»

Станція третя
Подружка:
Здрастуй, дорогий! Яке почуття привело тебе сьогодні в цей будинок?

Наречений: Любов

Подружка: Дійсно, любов - це найсвітліше почуття, яке може мати людина у своєму житті. Любов прекрасна у всіх своїх проявах. Вона може бути різною: підступної, непередбачуваною, ніжно, чистою, але найголовніше, - справжньою! Ми віримо, що ти відчуваєш до своєї коханої тільки найвищі почуття, і зараз ти це нам доведеш!

(Подружка показує нареченому ватман паперу, на якому написано слово «ЛЮБОВ»)

На кожну букву цього чарівного слова потрібно придумати слово, яке повідає нам всю правду нареченій. (Наприклад: Л - улюблена, ю - юна ... і т. д.) А от м'який знак - це слово бонус, говори, що хочеш, головне - правду.

Конкурс «Любов»

Станція четверта
Дорогий і шановний наречений і його група підтримки! Щоб до нареченої потрапити - потрібно проявити свої артистичні здібності. Ви повинні заспівати будь-яку пісню про кохання, але тільки хором. Нехай це буде один лише куплет, але звучати він буде голосно, чітко, артистично і позитивно!

Конкурс «Пісня про кохання»

Подружка: Ну, що ж, молодець! Ти зумів довести всім нам те, що є гідним кандидатом в чоловіки для нашої улюбленої подруги. Тобі залишилося її тільки покликати (голосно-голосно)

Наречений кличе наречену, вона йому відповідає, двері відкривається - закохані зустрічаються!

Подружка: Дорога наречена! Знай, з тобою поруч знаходиться гідний супутник життя, який заради тебе готовий піти на все! Він тебе любить, і це найголовніше! Будьте щасливі!

 

...