Дитячі конкурси

...

Ну, який же дитина не любить ігри і конкурси, тим більше, якщо вони є частиною свята?! Подбайте про те, щоб дітлахи на Вашому торжестві не нудьгували, разнообразив його веселими конкурсами з нашого сайту!

Танцюльки
Ведучий включає музику, під яку діти будуть танцювати, але ця музика буде постійно змінюватися, а значить і танці повинні теж змінюватися. Можна ставити як дитячі пісеньки, так і просто музику без слів. Той дитина, яка не заплутається і весело станцює, отримує приз.

Злови хвостик
Всі діти шикуються змійкою, кожен гравець береться за пояс впередістоящего. Завдання першого гравця зловити останнього, а завдання останнього - ухилитися. З боку видовище досить цікаве. А самі гравцям дуже цікаво і весело.

М'ячик в долоні
Всі гравці шикуються в шеренгу і витягають одну ругу вперед долонею вгору .. Ведучий видає одному гравцеві м'яч. Цей гравець не буде стояти в шерензі, а буде ходити вздовж неї з м'ячиком. Він повинен вибрати, кому хоче вкласти м'яч у долоню.
Після того як він вибере «жертву» і вкладе їй м'яч в долоню, решта гравців повинні помітити це і затримати гравця. Якщо вони не встигли це зробити, то гравець, якому вклали м'яч у руку, виходить з шеренги і стає ведучим.

Монотонне спів
Діти сідають по колу. Перший починає протяжно тягти звук «мммм». Коли він закінчує, сусід має продовжити, потім закінчує сусід і продовжує третій гравець і так далі. Головне, щоб звук не перервалася. Та дитина, на якому звук перерветься, вибуває з гри.

Ванька-встанька
Гравець, який буде Ванька-встанька стає в центр кола, утвореного іншими учасниками, і витягує руки вздовж пояса. Всі інші гравці сідають по колу. Ванька-встанька починає падати на гравців, а вони повинні його відштовхувати. Хто не зміг відштовхнути, вибуває з гри.

Все навпаки
Всі діти діляться на дві команди. Серед них вибирають ведучого. Водить повинен показувати різні вправи, а діти повинні виконувати їх навпаки. Якщо ведучий підняв руку, то діти опускають руки, якщо ведучий зробив нахил вправо, то діти повинні нахилитися вліво і так далі. Той, хто зіб'ється, займе місце ведучого.

Різнобарвні хусточки
На дошці підвішуються хусточки різних кольорів. На кожному хусточці написано ім'я дівчинки. Завдання хлопчиків по сигналу ведучого підбігти до дошки і зірвати хустинку з ім'ям тієї дівчинки, яка подобається. Після цього хустинку необхідно подарувати цій дівчинці.

Відгадай частина тіла
Діти стають по колу. Ведучий роздає їм картки, на кожній з яких написана та чи інша буква. Кожна дитина повинна подивитися, яка буква написана у нього на картці, а потім прикласти картку до тієї частини тіла, назва якої починається на букву, написану на картці.

Зарядка
Ведучий попереджає гравців про те, які рухи будуть забороненими, а які дозволені. Потім починає робити зарядку, всі повинні за ним повторювати. Але як тільки він зробить заборонене рух, всі повинні завмерти на місці. Хто захопиться і повторить, той вибуває з гри.

Смуга противника
Всі учасники діляться на дві команди. Обидві команди стають на різні сторони кімнати, яка розділена смугою. Гравці першої команди перетягують на свій бік гравців другої команди. У другої команди та ж завдання. Якщо ж все-таки один з гравців виявляється перетягнутий на іншу сторону, то тепер він повинен битися за ту команду, на чиїй території опинився.
Наприкінці утворюється одна команда.

 

...