Жартівливі тости

...

Жив-був один король. Якось йому передбачили, що його дружина, королева, народить не від нього. Тоді король ув'язнив свою дружину на даху замку. Але через 9 місяців королева все ж народила. Так вип'ємо ж за Карлсона, який живе на даху!

Жінки бувають різні: старі, п'яні, брудні.
Чоловіки бувають різні: молоді, красиві, класні.
Так вип'ємо ж за чоловіків!

Кажуть, перший раз людина одружується з кохання, другий - за розрахунком, а третій - за звичкою. За те, щоб у звичку входили лише щасливі шлюби!

Колись давним-давно зібрав цар звірів (за сумісництвом - лев) своїх підданих (вони ж звірі), мовляв:
- Розумні направо, красиві наліво ...
Коли всі розійшлися по місцях, одна мавпа залишилася посередині.
- Ти чого стоїш?
- А мені що - розірватися?!
Так вип'ємо ж за іменинницю, яка сидить на чолі столу (якраз посередині), але на відміну від мавпи заслужено.

Загальновідомо, що людина може вічно дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як працює інша людина.
Так не будемо ж вічно дивитися на наші повні чарки і вип'ємо ...

Дівчина пішла купатися козел варто щипає травичку дівчина роздяглася а козел варто щипає травичку дівчина вийшла з води козел варто щипає травичку так давайте ж вип'ємо за те що б серед нас не було козлів.

Йде дівчина, озирається - за нею йде хлопець, знову озирається - хлопець йде, знову озирається - хлопець все йде, знову озирається - а хлопця немає! Так вип'ємо за сантехніків, щоб вони закривали каналізаційні люки!

Одного разу людина походить від мавпи ... і дуже потім каявся. Давайте ж вип'ємо за те, щоб ми в майбутньому не скоювали необдуманих вчинків!

Відпускник приїхав на море. Симпатична дівчина показує йому кімнату, яка здається в найм. Чоловік невдоволено хитає головою: - І це по-вашому, кімната з усім комфортом? За таку-то ціну? А як же тоді виглядає кімната без комфорту? - Точно так само! Тільки тоді вас буде обслуговувати моя бабуся! Так вип'ємо ж за відпочинок з комфортом!

Прийшов мужик в шлюбну контору. «Знайдіть, - каже, мені дівчину, прекрасну, як на картині!» Через тиждень йому організували зустріч, після якої мужик вдерся в контору з криком: «Ви кого мені підсунули?!» - «Так ви, виявляється, пізнього Пікассо не подобаються ? »- здивувалися в конторі.
Вип'ємо за реалізм - запорука здорового потомства!

 

...