Смішні тости про чоловіків на день народження

...

Дорогий іменинник! У день твого народження від усього серця бажаємо, щоб зелений "мерседес" твого життя легко і щасливо віз тебе по життю, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по квітучому саду і щоб поруч були всі ті, у кому ти потребуєш. За твоє благополуччя і успіх!

Бажаю все життя йти по дорозі утеленія трояндами і наступати на м'які пелюстки цих троянд! А ті, хто захоче перейти тобі дорогу, щоб наступали на шипи цих троянд, і ніколи більше не переходили тобі дорогу! За тебе наш дорогий іменинник! З Днем Народження!

Пропоную тост за те, щоб винуватець сьогоднішнього свята був завжди молодий і красивий, щоб був злегка ласун та йолоп, що був і плейбой і хлопець свій і, як завжди, щедрий і широкий душею

Помер старий. Але перед тим як потрапити в рай, побачив він все своє життя у вигляді піщаного берега моря, а на березі сліди ніг. Придивився і бачить, що сліди то від однієї пари ніг, то наче б дві людини йдуть поруч. І запитав він у Бога: «Чиї сліди поруч з моїми?» А Бог відповів: «Це я йду поруч з тобою». Тоді старий придивився уважніше і побачив, що у щасливі моменти життя він йшов поруч з Богом, а у важкі моменти Бог залишав його. І запитав старий Бога: «Чому ти покидав мене у важкі моменти життя?» І відповів йому Бог: «Ти все неправильно зрозумів, старий. Коли тобі було добре, я дійсно йшов поруч, а у важкі моменти твого життя я брав тебе на руки ». Давайте вип'ємо за нашого іменинника, і якщо у нього будуть в житті важкі моменти, то нехай Бог бере його на руки.

Розмовляють випадкові попутники: - У вас є діти? - Так, син. - Син це добре. А скажіть, він курить? - Та що ви ... - Це чудово! Самі знаєте, тютюн - це отрута! - Та вже точно ... - Пробачте, а в карти він грає? - Ну що ви ... - Вам дуже пощастило! У вас чудове хлопець! Таких зараз рідко зустрінеш ... А скільки йому років? - Так вже ... півроку! Тепер звернемося до іменинника. Він теж не курить, не грає в карти, хоча вже став цілком самостійним юнаків. Ось таких, дійсно, рідко зустрінеш! Хочу побажати йому великих успіхів у майбутньому житті!

На Сході кажуть:
Якщо у людини вмілі руки, то Аллах поцілував його в руки,
Якщо у людини розумна голова, то Аллах поцілував його в голову,
Якщо людина добре танцює, то Алах поцілував його в ноги ...
Так давайте вип'ємо за іменинника, якого Аллах обцілував з ніг до голови!

За що я люблю іменинника? Він такий же розумний, як я. Вип'ємо за хорошу людину по чарочці вина і побажаємо йому мати завжди втіху для очей, насолоду для душі, і нехай зерна його праць падають на родючий грунт і завжди дають багатий урожай!

Дорогий іменинник! Дозволь побажати тобі міцного здоров'я, тому що воно так потрібно, щастя, бо його завжди не вистачає, радості. тому що вона бажана, виконання бажань, тому що заради цього живеш, дружби і любові!

Життя така дивна штука, що не завжди вдається вчасно отримати те, що хочеться. Ось і сьогодні я хотів привітати тебе першим, а роблю це, напевно, останнім. Але, сподіваюся, від цього тобі не буде менш приємно. Оскільки так вийшло, хочу побажати тобі, щоб ти завжди опинявся в потрібний час у потрібному місці. Це і буде називатися прихильністю долі до тебе. Будь же завжди її улюбленцем. Вітаю!

Будівля нашого життя складається з залу очікувань і залу звершень. Побажаємо ж героя сьогоднішнього торжества не затримуватися в залі очікувань довше, ніж слід. Вип'ємо за його терпіння, мужність, успіх і здоров'я!

 

...